I. Ataria Pilota Txapelketa

Alebinak eta infantilak: Gomazko paleta

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak

ALEBINAK

 1. JARDUNALDIA       ASTEASU Maiatzak 3, igandea, 10:00etan
Olano-Murua 18-25 Urdanpilleta-Otegi
Mujika-Arrieta 25-7 Arruti-Sarasola
Murua-Agirre-Lekuona 25-24 Usabiaga-Belauntzaran
           
 2. JARDUNALDIA ASTEASU Maiatzak 10, igandea, 10:00etan
Alkain-Leon 8-25 Sarasola-Val
Elgarresta-Oronoz 16-25 Herrero-Urkola
Olano-Murua 25-15 Mujika-Arrieta
           
 3. JARDUNALDIA ASTEASU Maiatzak 17, igandea, 10:00etan
Urdanpilleta-Otegi 25-2 Arruti-Sarasola
Murua-Agirre-Lekuona 25-10 Alkain-Leon
Usabiaga-Belauntzaran 25-11 Sarasola-Val
           
 4. JARDUNALDIA ASTEASU Maiatzak 23, larunbata, 16:00etan
Elgarresta-Oronoz 25-10 Maiz-Izquierdo
Olano-Murua 25-6 Arruti-Sarasola
Urdanpilleta-Otegi 25-10 Mujika-Arrieta
           
 5. JARDUNALDIA ASTEASU maiatzak 30, larunbata, 16:00etan
Murua-Agirre-Lekuona 25-13 Sarasola-Val
Usabiaga-Belauntzaran 25-9 Alkain-Leon
Herrero-Urkola 25-3 Maiz-Izquierdo

 

A multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Urdanpilleta-Otegi 3 3 0 75 32 6
2. Olano-Murua 3 2 1  68 56 5
3. Mujika-Arrieta 3 1 2 50 57 4
4. Arruti-Sarasola 3 0 3 17 75 3

 

B multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Murua-Agirre-Lekuona 3 3 0 75 47 6
2. Usabiaga-Belauntzaran 3 2 1  74 45 5
3. Sarasola-Val 3 1 2  49 58 4
4. Alkain-Leon 3 0 3 27 75 3

 

C multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Herrero-Urkola 2 2 0 50 19 4
2. Elgarresta-Oronoz 2 1 1 41 35 3
3. Maiz-Izquierdo 2 0 2 13 50 2

 

 FINAL LAURDENAK         ASTEASU     Ekainak 7, igandea, 10:00etan
Urdanpilleta-Otegi (Asteasu) 25 - 0 Sarasola-Val (Asteasu)
Agirre-Murua-Lekuona (Altzo) 25 - 13 Mujika-Arrieta (Asteasu)
          Ekainak 12, ostirala, 18:00etan
Herrero-Urkola (Asteasu) 25 - 12 Usabiaga-Belauntzaran (Asteasu)
Olano-Murua (Altzo) 16 - 25 Elgarresta-Oronoz (Zizurkil)
           
 FINALERDIAK     TOLOSA    Ekainak 20, larunbata, 16:00etan
Agirre-Murua-Lekuona (Altzo) 20  - 25 Herrero-Urkola (Asteasu)
Urdanpilleta-Otegi (Asteasu)  25 - 4 Elgarresta - Oronoz (Zizurkil)
           
 FINALA       TOLOSA     Uztailak 4, larunbata
 URDANPILLETA-OTEGI (Asteasu) 11 - 20  HERRERO-URKOLA (Asteasu)

INFANTILAK

 1. JARDUNALDIA       TOLOSA Maiatzak 2, larunbata, 18:00etan
Larrarte-Aburuza 25-5 Intxausti-Erdozia
Bach-Gabirondo 25-5 Zabala-Iturbe-Beloki
           
 2. JARDUNALDIA TOLOSA Maiatzak 9, larunbata, 18:00etan
Zhang-Esnaola 25-8 Aramendi-Agirre
Intxausti-Erdozia 18-25 Otegi-Altuna
           
 3. JARDUNALDIA ASTEASU Maiatzak 17, igandea, 11:00etan
Zabala-Iturbe-Beloki 6-25 Elizegi-Segurola
Aramendi-Agirre 10-25 Maiotz-Aranburu
           
 4. JARDUNALDIA TOLOSA Maiatzak 23, larunbata, 18:00etan
Larrarte-Aburuza 25-7 Otegi-Altuna
Bach-Gabirondo 6-25 Elizegi-Segurola
Zhang-Esnaola 21-25 Maiotz-Aranburu

 

A multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak 
1. Larrarte-Aburuza 2 2 0 50 12 4
2. Otegi-Altuna 2 1 1 32 43 3
3. Intxausti-Erdozia 2 0 2  23 50 2

 

B multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak 

1. Elizegi-Segurola

2 2 0 50 12 4

2. Bach-Gabirondo

2 1 1  30 31 3
3. Zabala-Iturbe 2 0 2 11 50 2

 

C multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak 
1. Maiotz-Aranburu 2 2 0 50 31 4
2. Zhang-Esnaola 2 1 1  46 33 3
3. Aramendi-Agirre 2 0 2  18 50 2

 

ASTEASUMaiatzak 17, igandea, 11:00etan

 AURRE KANPORAKETA TOLOSA Maiatzak 30, larunbata, 18:00etan
Otegi-Altuna (Asteasu) 4-16 Bach-Gabirondo (Altzo-Gaztelu)
Otegi-Altuna (Asteasu) 8-16 Zhang-Esnaola (Orendain)
Bach-Gabirondo (Altzo-Gaztelu) 13-16 Zhang-Esnaola (Orendain)
           
 FINALERDIAK       TOLOSA Ekainak 20, larunbata, 16:00etan
Larrarte-Aburuza (Bidania-Goiatz) 25 - 9 Maiotz-Aranburu (Asteasu)
Elizegi-Segurola (Asteasu) 20 - 25 Zhang-Esnaola (Orendain)
           
 FINALA       TOLOSA     Uztailak 4, larunbata
 LARRARTE-ABURUZA (Bidania-Goiatz) 25 - 4  ZHANG-ESNAOLA (Orendain)
Erlazionatuak

Infantilak

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak
Alebinak

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak
Benjaminak A

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak
Benjaminak B 2015

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak

Albiste hau ATARIKIDEei esker argitaratu dezakegu. Haiei esker Tolosaldeko albisteak libre, euskaraz eta kalitatez irakurtzen dituzu. Horrela izaten jarraitzeko eman babesa Tolosaldeko Atariari eta ZU ERE IZAN ZAITEZ ATARIKIDE.

#EgitenDuzunaGara


EGIN ATARIKIDE!