I. Ataria Pilota Txapelketa

Benjaminak A

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak

 

 1. JARDUNALDIA          IBARRA      Apirilak 24, ostirala, 18:15ean   
Zabala-Cestau 16 - 6 Aranzadi-Garaiburu
Urkaregi-Belauntzaran 16 - 0 Gonzalez-Ropero
Gorostidi-Gorostidi 16 - 2 Domingez-Garmendia
           
  BIDANIA Apirilak 25, larunbata, 15:30ean
Iraeta-Larrarte 16 - 6 Zabala-Artola
Telleria-Tolosa 16 - 3 Orbegozo-Paskual-Artola
Larrea-Balerdi 16 - 8 Olano-Bach
Lahidalga-Azpitarte 13 - 16 Gago-Etxeberria
           
  VILLABONA Apirilak 25, larunbata, 16:00etan
Sorarrain-Azurmendi 16 - 8 Etxeberria-Goñi
Maiza-Oreja 16 - 13 Beloki-Zubiria
Otegi-Amundarain 16 - 1 Pellejero-Altuna
     
 2. JARDUNALDIA BIDANIA Maiatzak 2, larunbata, 15:30ean
Garmendia-Azkoitia 13-16 Altuna-Dorronsoro
Maiza-Tejeria 0-16 Garmendia-Iraola-Ugartemendia
Jauregi-Vitoria-Mendez 16-13 Zapirain-Kalegain
Iraeta-Larrarte 16-3 Orbegozo-Paskual-Artola
           
  IBARRA Maiatzak 2, larunbata, 16:00etan
Sagarna-Ontsalo 16-6 Iturriotz-Zubillaga
Balsera-Zubiaurre 16-7 Garzia-Ormazabal
Perurena-Gibelalde 6-16 Iturriotz-Murua
     
           
  VILLABONA Maiatzak 2, larunbata, 15:00etan
Olano-Irastortza 16-4 Sanz-Aizpurua-Diaz
Rojas-Agirrezabala 16-4 Zeberio-Fernandez
Rodrigo-Agirre 16-10 Altuna-Itxaso-Sarasola
     
 3. JARDUNALDIA          IBARRA     Maiatzak 8, ostirala, 18:15ean
Aranzadi-Garaiburu 6-16 Ruiz-Mujika
Urkaregi-Belauntzaran 16-EA Domingez-Garmendia (Ez agertua)
Gonzalez-Ropero 5-16

Gorostidi-Gorostidi

Rebollo-Intxaurrondo    5-16    Lizarazu-Ormaetxea                           
  BIDANIA Maiatzak 9, larunbata, 15:30ean
Zabala-Artola 16-9 Telleria-Tolosa
Larrea-Balerdi 16-6 Gago-Etxeberria
Olano-Bach 16-12 Lahidalga-Azpitarte
Garmendia-Azkoitia 16-2 Garmendia-Iraola-Ugartemendia
           
  VILLABONA Maiatzak 9, larunbata, 16:00etan
Sorarrain-Azurmendi 16-4 Beloki-Zubiria
Etxeberria-Goñi 16-8 Maiza-Oreja
Otegi-Amundarain 16-EA Sanz-Aizpurua-Diaz
     
 4. JARDUNALDIA IBARRA Maiatzak 15, ostirala, 18:15ean
Sagarna-Ontsalo 16-9 Garzia-Ormazabal
Iturriotz-Zubillaga 16-7 Balsera-Zubiaurre
Perurena-Gibelalde 9-16 Lizarazu-Ormaetxea
Iturriotz-Murua 13-16 Rebollo-Intxaurrondo
           
  BIDANIA Maiatzak 16, larunbata, 15:30ean
Altuna-Dorronsoro 8-16 Maiza-Tejeria
Zapirain-Kalegain 9-16 Seara-Seara
Iraeta-Larrarte 16-2 Telleria-Tolosa
Zabala-Artola 16-0 Orbegozo-Paskual-Artola
           
  VILLABONA Maiatzak 16, larunbata, 16:00etan
Pellejero-Altuna 8-16 Olano-Irastorza
Rojas-Agirrezabala 16-3 Altuna-Itxaso-Sarasola
Zeberio-Fernandez 16-10 Rodrigo-Agirre
     
 5. JARDUNALDIA          IBARRA     Maiatzak 22, ostirala, 18:15ean
Zabala-Cestau 15-16 Ruiz-Mujika
Urkaregi-Belauntzaran 14-16 Gorostidi-Gorostidi
Gonzalez-Ropero 5-16 Domingez-Garmendia
           
  BIDANIA Maiatzak 23, larunbata, 15:30ean
Larrea-Balerdi 16-7 Lahidalga-Azpitarte
Olano-Bach 16-14 Gago-Etxeberria
Garmendia-Azkoitia 9-16 Maiza-Tejeria
Altuna-Dorronsoro 16-4 Garmendia-Iraola-Ugartemendia
Jauregi-Vitoria-Mendez 16-11 Seara-Seara
           
  VILLABONA Maiatzak 23, larunbata, 16:00etan
Sorarrain-Azurmendi 16-2 Maiza-Oreja
Etxeberria-Goñi 4-16 Beloki-Zubiria
Otegi-Amundarain 16-9 Olano-Irastortza
     
 6. JARDUNALDIA IBARRA Maiatzak 29, ostirala, 18:15ean
Sagarna-Ontsalo 16-11 Balsera-Zubiaurre
Iturriotz-Zubillaga) 16-ea Garzia-Ormazabal (EA)
Perurena-Gibelalde 16-10 Rebollo-Intxaurrondo
Iturriotz-Murua 15-16 Lizarazu-Ormaetxea
           
  VILLABONA Maiatzak 30, larunbata, 16:00etan
Pellejero-Altuna 16-ea Sanz-Aizpurua-Diaz
Rojas-Agirrezabala 16-ea Rodrigo-Agirre
Zeberio-Fernandez 16-ea Altuna-Itxaso-Sarasola (EA)

 

A multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Sorarrain-Azurmendi        3 3 0 48 14 6
2. Beloki-Zubiria 3 1 2  33 36 4 (-3)
3.Etxeberria-Goñi                 3 1 2  28 40 4 (-12)
4. Maiza-Oreja 3 1 2  26 45 4 (-19)
B multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Otegi-Amundarain 3 3 0 48 10 6
2. Olano-Irastortza 3 2 1 41 28 5
3. Pellejero-Altuna 3 1 2  25 32 4
4. Sanz-Aizpurua-Diaz 3 0 3  4 48 3
C multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Rojas-Agirrezabala 3 3 0 48 7 6
2. Zeberio-Fernandez 3 2 1  36 26 5
3. Rodrigo-Agirre 3 1 2  26 42 4
4. Altuna-Itxaso-Sarasola 3 0 3  13 48 3
D multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Ruiz-Mujika 2 2 0 32 21 4
2. Zabala-Cestau 2 1 1  31 22 3
3. Aranzadi-Garaiburu 2 0 2  12 32 2
E multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Gorostidi-Gorostidi 3 3 0 48 23 6
2. Urkaregi-Belauntzaran 3 2 1  46 16 5
3. Domingez-Garmendia 3 1 2  18 37 3 (-19)
4. Gonzalez-Ropero 3 0 3  10 48 3 (-38)
F multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Sagarna-Ontsalo 3 3 0 48 24 6
2. Iturrioz-Zubillaga 3 2 1 36 23 5
3. Balsera-Zubiaurre 3 1 2 34 39 4
4. Garzia-Ormazabal 3 0 3 13 48 2
G multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Lizarazu-Ormaetxea 3 3 0 48 29 6
2. Iturrioz-Murua 3 1 2 44 38 4 (+6)
3. Perurena-Gibelalde 3 1 2  31 42 4 (-11)
4. Rebollo-Intxaurrondo 3 1 2  31 45 4 (-14)
H multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Iraeta-Larrarte 3 3 0 48 12 6
2. Zabala-Artola 3 2 1  38 35 5
3. Telleria-Tolosa 3 1 2  27 35 4
4. Orbegozo-Paskual-Artola 3 0 3 7 48 3
I multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Larrea-Balerdi 3 3 0 48 21 6
2. Olano-Bach 3 2 1  40 42 5
3. Gago-Etxeberria 3 1 2  36 45 4
4. Lahidalga-Azpitarte 3 0 3 32 48 3
J multzoa Jokatuak   Irabaziak Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Maiza-Tejeria 3 2 1 32 33 5 (-1)
2. Altuna-Dorronsoro 3 2 1  40 43 5 (-3)
3. Garmendia-Azkoitia 3 1 2  38 34 4 (+4)
4. Garmendia-Iraola-Ugartemendia 3 1 2  32 32 4 (0)
K multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Jauregi-Vitoria-Mendez 2 2 0 32 24 4
2. Seara-Seara 2 1 1  27 25 3
3. Zapirain-Kalegain 2 0 2  22 32 2

 

 AURRE KANPORAKETA          BIDANIA     Ekainak 4, osteguna, 19:30ean
Jauregi-Vitoria-Mendez (Villabona) 16 - 11 Beloki-Zubiria (Ibarra)
Olano-Irastorza (Ikaztegieta) 14 - 16 Seara-Seara (Zizurkil)
Zeberio-Fernandez (Asteasu) 14 - 16 Altuna-Dorronsoro (Bidania-Goiatz)
Zabala-Zestau (Aduna) 16 - 11 Olano-Bach (Altzo)
Urkaregi-Belauntzaran (Larraul) 16 - 5 Zabala-Artola (Alegia)
Iturriotz-Zubillaga (Alegia) 11 - 16 Iturriotz-Murua (Altzo)
     
 FINAL ZORTZIRENAK
VILLABONA Ekainak 5, ostirala, 18:30ean
Sorarrain-Azurmendi (Alkiza) 16 - 3 Maiza-Tejeria (Zizurkil)
Otegi-Amundarain (Alegia) 16 - 4 Larrea-Balerdi (Amezketa)
Rojas-Agirrezabal (Alegia) 16 - 13 Jauregi-Vitoria-Mendez (Villabona)
Ruiz-Mujika (Amezketa) 16 - 1 Seara-Seara (Zizurkil)
           
 FINAL ZORTZIRENAK BIDANIA Ekainak 6, larunbata, 10:00etan
Gorostidi-Gorostidi (Abaltzisketa) 16 - 3 Altuna-Dorronsoro (Bidania-Goiatz)
Sagarna-Ontsalo (Tolosa) 8 - 16 Zabala-Zestau (Aduna)
Lizarazu-Ormaetxea (Aduna)  2 - 16 Urkaregi-Belauntzaran (Larraul)
Iraeta-Larrarte (Bidania)  16 - 12 Iturrioz-Murua (Altzo)
           
 FINAL LAURDENAK         BIDANIA-GOIATZ     Ekainak 13, larunbata, 15:30ean
Sorarrain-Azurmendi (Alkiza) 8 - 16 Iraeta-Larrarte (Bidania)
Otegi-Amundarain (Alegia) 14 - 16 Urkaregi-Belauntzaran (Larraul)
Rojas-Agirrezabal (Alegia) 16 - 11 Zabala-Zestau (Aduna)
Ruiz-Mujika (Amezketa) 15 - 16 Gorostidi-Gorostidi (Abaltzisketa)
           
 FINALERDIAK         ALKIZA     Ekainak 19, ostirala, 18:30ean
Iraeta-Larrarte (Bidania) 4 - 16 Gorostidi-Gorostidi (Abaltzisketa)
Urkaregi-Belauntzaran (Larraul) 16 - 9 Rojas-Agirrezabal (Alegia)
           
 FINALA       TOLOSA     Uztailak 4, larunbata
 URKAREGI-BELAUNTZARAN (Larraul) 11 - 16  GOROSTIDI-GOROSTIDI (Abaltzisketa)
Erlazionatuak

Alebinak eta infantilak: Gomazko paleta

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak
Infantilak

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak
Alebinak

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak
Benjaminak B 2015

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak

Albiste hau ATARIKIDEei esker argitaratu dezakegu. Haiei esker Tolosaldeko albisteak libre, euskaraz eta kalitatez irakurtzen dituzu. Horrela izaten jarraitzeko eman babesa Tolosaldeko Atariari eta ZU ERE IZAN ZAITEZ ATARIKIDE.

#EgitenDuzunaGara


EGIN ATARIKIDE!