I. Ataria Pilota Txapelketa

Benjaminak B 2015

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak

 1. JARDUNALDIA          ALKIZA     Apirilak 26, igandea, 10:00etan
Larrauri-Odriozola 16 - 13 Arteaga-Zufiria
Aristeta-Polo 5 - 16 Tapia-Usabiaga
Iruretagoiena-Bejarano 6 - 16 Otaegi-Urdangarin
Galatas-Cestau-Aburuza 1 - 16 Galartza-Garazi
           
  ALTZO Apirilak 26, igandea, 10:00etan
Iparragirre-Aburuza 16 - 3 Zaldua-Anabitarte
Zapirain-Arrospide 16 - 2 Goenaga-Roteta
Aranburu-Sarasola 16 - 1 Perea-Telletxea
Gorostiaga-Murua 16 - 7 Garaikoetxea-Mujika
           
 2. JARDUNALDIA ALKIZA Maiatzak 3, igandea, 10:00etan
Agirre-Castro 16-2 Estebe-Karrera
Irazu-Urkaregi 16-7 Aranburu-Gomez-Pazos
Goikoetxea-Irastortza 16-1 Goñi-Aiert
Irazu-Segurola 16-9 Ayestaran-Herrera
           
  ALTZO Maiatzak 3, igandea, 10:00etan
Barbero-Aperribai 16-1 Lasa-Lemos-Domingez
Arandia-Izagirre 5-16 Aizpuru-Agirre
Mateos-Neulman-Yartza 16-3 Arretxe-Vitoria-Arrieta
Altuna-Insausti 16-1 Diaz-Oñate-Jauregi
 3. JARDUNALDIA          ALKIZA     Maiatzak 10, igandea, 10:00etan
Larrauri-Odriozola 5-16 Tapia-Usabiaga
Arteaga-Zufiria 15-16 Aristeta-Polo
Iruretagoiena-Bejarano 4-16 Galartza-Garazi
Otaegi-Urdangarin 16-6 Galatas-Cestau-Aburuza
           
  ALTZO Maiatzak 10, igandea, 10:00etan
Iparragirre-Aburuza 16-2 Goenaga-Roteta
Zaldua-Anabitarte 1-16 Zapirain-Arrospide
Aranburu-Sarasola 13-16 Garaikoetxea-Mujika
Perea-Telletxea 3-16 Gorostiaga-Murua
           
 4. JARDUNALDIA          ALKIZA     Maiatzak 17, igandea, 10:00etan
Irazu-Segurola 16-1 Estebe-Karrera
Ayestaran-Herrera 5-16 Agirre-Castro
Irazu-Urkaregi 16-5 Goñi-Aiert
Aranburu-Gomez-Pazos 16-4 Goikoetxea-Irastorza
           
  ALTZO Maiatzak 17, igandea, 10:00etan
Barbero-Aperribai EA-16 Alustiza-Agirre
Lasa-Lemos-Domingez 9-16 Arandia-Izagirre
Mateos-Neulman-Yarza 16-9 Calvo-Agirrezabala
Altuna-Insausti 16-4 Zubiaurre-Lanzeta
           
 5. JARDUNALDIA          ALKIZA     Maiatzak 24, igandea, 10:00etan
Larrauri-Odriozola 4-16 Aristeta-Polo
Arteaga-Zufiria 4-16 Tapia-Usabiaga
Iruretagoiena-Bejarano 16-5 Galatas-Cestau-Aburuza
Otaegi-Urdangarin 16-12 Galartza-Garazi
           
  ALTZO Maiatzak 24, igandea, 10:00etan
Iparragirre-Aburuza 16-9 Zapirain-Arrospide
Zaldua-Anabitarte 10-16 Goenaga-Roteta
Aranburu-Sarasola 7-16 Gorostiaga-Murua
Perea-Telletxea 10-16 Garaikoetxea-Mujika
 6. JARDUNALDIA          ALKIZA     Maiatzak 31, igandea, 10:00etan
Irazu-Segurola 8-16 Agirre-Castro
Ayestaran-Herrera 16-3 Estebe-Karrera
Irazu-Urkaregi 16-7 Goikoetxea-Irastorza
Aranuru-Gomez-Pazos 16-6 Goñi-Aiert
           
  ALTZO Maiatzak 31, igandea, 10:00etan
Barbero-Aperribai 16-5 Arandia-Izagirre
Lasa-Lemos-Domingez 4-16 Alustiza-Agirre
Arretxe-Vitoria-Arrieta 1-16 Calvo-Agirrezabal
Diaz-Oñate-Jauregi 4-16 Zubiaurre-Lanzeta

 

A multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Tapia-Usabiaga 3 3 0 48 14 6
2. Aristeta-Polo 3 2 1  37 35 5
3. Larrauri-Odriozola 3 1 2  25 45 4
4. Arteaga-Zufiria 3 0 3  32 48 3

 

B multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Otaegi-Urdangarin 3 3 0 48 24 6
2. Galartza-Garazi 3 2 1 44 21 5
3. Iruretagoiena-Bejarano 3 1 2 26 37 4
4. Galatas-Cestau-Aburuza 3 0 3 12 48 3

 

C multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Agirre-Castro 3 3 0 48 15 6
2. Irazu-Segurola 3 2 1 40 26 5
3. Ayestaran-Herrera 3 1 2 30 34 4
4. Estebe-Karrera 3 0 3  5 48 3

 

D multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Irazu-Urkaregi 3 3 0 48 19 6
2. Aranburu-Gomez-Pazos 3 2 1 39 26 5
3. Goikoetxea-Irastorza 3 1 2  27 33 4
4. Goñi-Aiert 3 0 3 12 48 3

 

E multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Iparragirre-Aburuza 3 3 0 48 14 6
2. Zapirain-Arrospide 3 2 1 41 19 5
3. Goenaga-Roteta 3 1 2  20 42 4
4. Zaldua-Anabitarte 3 0 3 14 48 3

 

F multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Gorostiaga-Murua 3 3 0 48 17 6
2. Garaikoetxea-Mujika 3 2 1 39 41 5
3. Aranburu-Sarasola 3 1 2 36 33 4
4. Perea-Telletxea 3 0 3 16 48 3

 

G multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Agirre-Alustiza 3 3 0 48 9 6
2. Barbero-Aperribai 3 2 1 32 22 5
3. Arandia-Izagirre 3 1 2 26 40 4
4. Lasa-Lemos-Domingez 3 0 3  14 48 3

 

H multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Mateos-Neulman-Yarza 2 2 0 32 12 4
2. Calvo-Agirrezabal 2 1 1  25 17 3
3. Arretxe-Vitoria-Arrieta 2 0 2 4 32 2

 

I multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Altuna-Insausti 2 2 0 32 5 4
2. Zubiaurre-Lanzeta 2 1 1  20 20 3
3. Diaz-Oñate-Jauregi 2 0 2  5 32 2

 

 AURRE KANPORAKETA          ALTZO     Ekainak 4, osteguna, 19:30ean
Garaikoetxea-Mujika (Alegia) 16 - 5 Zubiaurre-Lanzeta (Asteasu)
Barbero-Aperribai (Villabona) 16 - 10 Calvo-Agirrezabal (Asteasu)
           
 FINAL ZORTZIRENAK
ALKIZA Ekainak 7, igandea, 10:00etan
Tapia-Usabiaga (Asteasu) 16 - 15 Altuna-Insausti (Tolosa)
Aristeta-Polo (Aduna) 7 - 16 Mateos-Neulman-Yarza (Villabona)
Otegi-Urdangarin (Villabona)  15 - 16 Barbero-Aperribai (Villabona)
Gorostiaga - Murua (Altzo) 16 - 7 Irazu-Segurola (Asteasu)
           
 FINAL ZORTZIRENAK ALTZO Ekainak 7, igandea, 10:00etan
Galarza-Garazi (Amezketa) 6 - 16 Agirre-Alustiza-Collado (Alegia)
Agirre-Castro (Ibarra) 16 - 13 Garaikoetxea-Mujika (Alegia)
Irazu-Urkaregi (Larraul) 16 - 8 Zapirain-Arrospide (Ibarra)
Iparragirre-Aburuza (Aduna) 16 - 7 Aranburu-Gomez-Pazos (Villabona)
           
 FINAL LAURDENAK         ALKIZA     Ekainak 12, ostirala, 18:00etan
Tapia-Usabiaga (Asteasu) 8 - 16 Gorostiaga-Murua (Altzo)
Mateos-Neulman-Yarza (Villabona) 16 - 10 Barbero-Aperribai (Villabona)
           
 FINAL LAURDENAK         ALTZO     Ekainak 12, ostirala, 19:00etan
Agirre-Alustiza (Alegia) 16 - 14 Iparragirre-Aburuza (Aduna)
Agirre-Castro (Ibarra) 9 - 16 Irazu-Urkaregi (Larraul)
           
 FINALERDIAK         ALKIZA     Ekainak 19, ostirala, 18:30ean
Gorostiaga-Murua (Altzo) 16 - 11 Irazu-Urkaregi (Larraul)
Mateos-Neulman-Yarza (Villabona) 13 - 16 Agirre-Alustiza (Alegia)
           
 FINALA       TOLOSA     Uztailak 4, larunbata
 GOROSTIAGA-MURUA (Altzo) 16 - 6  AGIRRE-ALUSTIZA (Alegia)
Erlazionatuak

Alebinak eta infantilak: Gomazko paleta

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak
Infantilak

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak
Alebinak

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak
Benjaminak A

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak

Albiste hau ATARIKIDEei esker argitaratu dezakegu. Haiei esker Tolosaldeko albisteak libre, euskaraz eta kalitatez irakurtzen dituzu. Horrela izaten jarraitzeko eman babesa Tolosaldeko Atariari eta ZU ERE IZAN ZAITEZ ATARIKIDE.

#EgitenDuzunaGara


EGIN ATARIKIDE!