I. Ataria Pilota Txapelketa

Infantilak

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak

 1. JARDUNALDIA       AMEZKETA Maiatzak 1, ostirala, 11:00etan
Altuna-San Sebastian 18-6 Elgarresta-Gorostidi
Mujika-Arruabarrena 8-18 Lasa-Aizpurua
Zeberio-Goikoetxeandia 10-18 Otaño-Elola
           
 2. JARDUNALDIA AMEZKETA Maiatzak 9, larunbata, 16:00etan
Estarbe-Lopetegi 18-6 Iruretagoiena-Morales-Intxaurrondo
Gorostidi-Sorarrain 8-18 Ruiz-Olano
Iruretagoiena-Izagirre - Urkiri-Ugartemendia (erretiratua)
           
 3. JARDUNALDIA AMEZKETA Maiatzak 16, larunbata, 16:00etan
Elgarresta-Gorostidi 18-2 Arandia-Esteban
Lasa-Aizpurua 18-7 Artola-Zubeldia
Iruretagoiena-Morales-Intxaurrondo 18-16 Gorostidi-Sorarrain
           
 4. JARDUNALDIA AMEZKETA Maiatzak 23, larunbata, 16:00etan
Zeberio-Goikoetxeandia 18-2 Iruretagoiena-Izagirre
Iruretagoiena-Morales-Intxaurrondo 2-18 Ruiz-Olano
Estarbe-Lopetegi 18-6 Gorostidi-Sorarrain
           
 5. JARDUNALDIA AMEZKETA Maiatzak 30, larunbata, 16:00etan
Otaño-Elola - Urkiri-Ugartemendia (erretiratua)
Altuna-San Sebastian 18-0 Arandia-Esteban
Mujika-Arruabarrena 16-18 Artola-Zubeldia
           
 6. JARDUNALDIA AMEZKETA Ekainak 6, larunbata, 16:00etan
Zeberio-Goikoetxeandia - Urkiri-Ugartemendia (erretiratuta)
Otaño-Elola 18 - 4 Iruretagoiena-Izagirre
Estarbe-Lopetegi 6 - 18 Ruiz-Olano

 

A multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Altuna-San Sebastian 2 2 0 36 5 4
2. Elgarresta-Gorostidi 2 1 1 23 20 3
3. Arandia-Esteban 2 0 0 2 36 2

 

B multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Lasa-Aizpurua 2 2 0 36 15 4
2. Artola-Zubeldia 2 1 1  25 34 3
3. Mujika-Arruabarrena 2 0 2 24 36 2

 

C multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Otaño Elola 2 2 0 36 14 4
2. Zeberio - Goikotxeandia 2 1 1 28 20 3
3. Iruretagoiena-Izagirre 2 0 2 6 36 2
4. Urkiri-Ugartemendia 0 0 0  0 0 0

 

D multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Ruiz - Olano 3 3 0 54 16 6
2. Estarbe-Lopetegi 3 2 1  42 30 5
3. Morales-Intxaurrondo 3 1 2  26 50 4
4. Gorostidi-Sorarrain 3 0 3  30 54 3

 

 FINAL LAURDENAK
AMEZKETA Ekainak 13, larunbata, 16:00etan
Altuna-San Sebastian (Tolosa)

18 - 9

Zeberio-Goikoetxeandia (Tolosa)
Lasa-Aizpurua (Zizurkil) 15 - 18 Estarbe-Lopetegi (Tolosa)
Otaño-Elola (Tolosa) 18 - 13 Elgarresta-Gorostidi (Zizurkil)
Ruiz-Olano (Amezketa-Altzo) 18 - 5 Artola-Zubeldia (Altzo)
           
 FINALERDIAK         AMEZKETA    Ekainak 20, larunbata, 16:00etan
Altuna-San Sebastian (Tolosa) 8 - 18 Ruiz-Olano (Amezketa-Altzo)
Estarbe-Lopetegi (Tolosa) 18 - 11 Otaño-Elola (Tolosa)
           
 FINALA       TOLOSA     Uztailak 4, larunbata
 RUIZ-OLANO (Altzo-Amezketa) 18 - 11  ESTARBE-LOPETEGI (Tolosa)
Erlazionatuak

Alebinak eta infantilak: Gomazko paleta

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak
Alebinak

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak
Benjaminak A

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak
Benjaminak B 2015

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak

Albiste hau ATARIKIDEei esker argitaratu dezakegu. Haiei esker Tolosaldeko albisteak libre, euskaraz eta kalitatez irakurtzen dituzu. Horrela izaten jarraitzeko eman babesa Tolosaldeko Atariari eta ZU ERE IZAN ZAITEZ ATARIKIDE.

#EgitenDuzunaGara


EGIN ATARIKIDE!