I. Ataria Pilota Txapelketa

Alebinak

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak

 1. JARDUNALDIA          ALBIZTUR     Apirilak 24, ostirala, 18:30ean LAGUNTZAILEA
Amundarain-Gabirondo 16 - 4 Balerdi-Alaña  
Iztueta-Sudupe 11 - 16 Arrillaga-Arrillaga
           
  IKAZTEGIETA Apirilak 24, ostirala, 19:00etan
Eraso-Etxeberria 16 - 3 Garmendia-Lizartza
Aranburu-Aranburu 5 - 16 Amundarain-Altuna
Perurena-Gorostidi 16 - 2 Tape-Etxebeguren
Irazu-Tapia 16 - 0 Iturriotz-Martinez
           
  BERASTEGI Apirilak 25, larunbata, 15:30ean
Irazustabarrena-Zunzunegi 16 - 13 Erauntzetamurgil-Agirrezabal
Garmendia-Gartziarena  - Iraola-Aizpuru-Martin (kanporatua)
Altuna-Labaka 16 - 4 Agirre-Beldarrain
           
 2. JARDUNALDIA ALBIZTUR Maiatzak 1, ostirala, 11:00etan
Elduaien-Aginaga (erretiratua) - Etxeberria-Ugartemendia
Iraeta-Elola 16-7 Sorarrain-Mendizabal-Martinez
Murua-Olano 10-16 Huizi-Juanena
           
  IKAZTEGIETA Maiatzak 1, ostirala, 11:00etan
Olano-Olaberria 9-16 Regillaga-Perurena
Usabiaga-Lanzeta - Alustiza-Intxausti (Kanporatua)
Eraso-Etxeberria 16-13 Amundarain-Altuna
     
  BERASTEGI Maiatzak 2, larunbata, 15:30ean
Beldarrain-Alonso-Olasagasti 2-16 Aburuza-Olasagasti
Murua-Esteban-Uzkudun 16-4 Etxabe-Gibelalde
Gartziarena-Labaien 16-0 Jauregi-Jauregi (Ez Ag.)
           
 3. JARDUNALDIA          ALBIZTUR     Maiatzak 8, ostirala, 18:30ean
Balerdi-Alaña 16-14 Artola-Aramendi
Iztueta-Sudupe 1-16 Etxeberria-Ugartemendia
           
  IKAZTEGIETA Maiatzak 8, ostirala, 19:00etan
Garmendia-Lizartza 9-16 Aranburu-Aranburu
Perurena-Gorostidi 16-10 Regillaga-Perurena
Iturriotz-Lizarribar 6-16 Miguez-Arrospide
Tape-Etxebeguren 16-9 Olano-Olaberria
           
  BERASTEGI Maiatzak 9, larunbata, 15:30ean
Altuna-Labaka 16-9 Aburuza-Olasagasti
Irazustabarrena-Zunzunegi - Iraola-Aizpuru-Martin (kanporatua)
Erauntzetamurgil-Agirrezabal 6-16 Garmendia-Gartziarena
           
 4. JARDUNALDIA ALBIZTUR Maiatzak 15, ostirala, 18:30ean
Arrillaga-Arrillaga - Elduaien-Aginaga (erretiratua)
Iraeta-Elola 16-11 Huizi-Juanena
Sorarrain-Mendizabal-Martinez 16-6 Murua-Olano
           
  IKAZTEGIETA Maiatzak 15, ostirala, 19:00etan
Alustiza-Intxausti (kanporatua) - Ianitz-Alkain
Eraso-Etxeberria 16-6 Aranburu-Aranburu
Garmendia-Lizartza 8-16 Amundarain-Altuna
     
  BERASTEGI Maiatzak 16, larunbata, 15:30ean
Agirre-Beldarrain 13-16 Beldarrain-Alonso-Olasagasti
Murua-Esteban-Uzkudun 13-16 Jauregi-Jauregi
Etxabe-Gibelalde 6-16 Gartziarena-Labaien
           
 5. JARDUNALDIA          ALBIZTUR     Maiatzak 22, ostirala, 18:30ean
Amundarain-Gabirondo 16-3 Artola-Aramendi
Iztueta-Sudupe - Elduaien-Aginaga (erretiratua)
 Arrillaga-Arrillaga       16-15       Etxeberria-Ugartemendia
Iraeta-Elola 16-7 Murua-Olano-Lizarribar
     
  IKAZTEGIETA Maiatzak 22, ostirala, 19:00etan
Perurena-Gorostidi 16-8 Olano-Olaberria
Irazu-Tapia 16-9 Miguez-Arrospide
Tape-Etxebeguren 10-16 Regillaga-Perurena
Usabiaga-Lanzeta 16-6 Ianitz-Alkain
           
  BERASTEGI Maiatzak 23, larunbata, 15:30ean
Altuna-Labaka 16-2 Beldarrain-Alonso-Olasagasti
Irazustabarrena-Zunzunegi 7-16 Garmendia-Gartziarena
Erauntzetamurgil-Agirrezabal - Iraola-Aizpuru-Martin (Kanporatua)
           
 6. JARDUNALDIA          ALBIZTUR     Maiatzak 28, osteguna, 18:30ean
Sorarrain-Mendizabal-Martinez 5-16 Huizi-Juanena
           
  BERASTEGI Maiatzak 30, larunbata, 15:30ean
Agirre-Beldarrain 6-16 Aburuza-Olasagasti
Murua-Esteban-Uzkudun 13-16 Gartziarena-Labaien
Etxabe-Gibelalde 7-16 Jauregi-Jauregi

 

A multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Garmendia - Gartziarena 2 2 0 32 9 4
2. Irazustabarrena  Zunzunegi 2 1 1 22 29 3
3. Eraunzaetamurgil-Agirrezabal 2 0 2 19 32 2
             

 

B multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Altuna-Labaka 3 3 0 48 16 6
2. Aburuza-Olasagasti 3 2 1 41 24 5
3. Beldarrain-Alonso-Olasagasti 3 1 2  21 45 4
4. Agirre-Beldarrain 3 0 3 23 48 3

 

C multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Gartziarena-Labaien 3 3 0 48 19 6
2. Jauregi-Jauregi 3 2 1  32 36 5
3. Murua-Esteban-Uzkudun 3 1 2  42 36 4
4. Etxabe-Gibelalde 3 0 3  17 48 3

 

D multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Amundarain-Gabirondo 2 2 0 32 7 4
2. Balerdi-Alaña 2 1 1 20 30 3
3. Artola-Aramendi 2 0 2 17 32 2

 

E multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Arrillaga-Arrillaga 2 2 0 32 26 4
2. Etxeberria-Ugartemendia 2 1 1 31 17 3
3. Iztueta-Sudupe
2 0 2 12 32 2

 

F multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Iraeta-Elola 3 3 0 48 25 6
2. Huizi-Juanena 3 2 1  43 31 5
3. Sorarrain-Mendizabal-Martinez 3 1 2  28 38 4
4. Murua-Olano 3 0 3 23 48 3

 

G multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Eraso-Etxeberria 3 3 0 48 22 6
2. Amundarain-Altuna 3 2 1  45 29 5
3. Aranburu-Aranburu 3 1 2  27 41 4
4. Garmendia-Lizartza 3 0 3 20 48 3

 

H multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Perurena-Gorostidi 3 3 0 48 20 6
2. Regillaga-Perurena 3 2 1 42 35 5
3. Tape-Etxebeguren 3 1 2 28 41 4
4. Olano-Olaberria 3 0 3 26 48 3

 

I multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Usabiaga-Lanzeta 1 1 0 16 6 2
2. Ianitz-Alkain 1 0 1 6 16 1

 

J multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
1. Irazu-Tapia 2 2 0 32 9 4
2. Miguel-Arrospide 2 1 1 25 22 3
3. Iturrioz-Lizarribar 2 0 2 6 32 2

 

AURRE KANPORAKETA ALKIZA Ekainak 2, asteartea, 19:00etan
Jauregi-Jauregi (Villabona) 11-16 Migel-Arrospide (Tolosa)
Balerdi-Alaña (Lizartza) 16-2 Ianitz-Alkain (Abaltzisketa)
Etxeberria-Ugartemendia (Zizurkil) 16-10 Perurena-Regillaga (Amezketa)
Huizi-Juanena (Asteasu) 6-16 Amundarain-Altuna (Amezketa)         
           
FINAL ZORTZIRENAK
BERASTEGI Ekainak 6, larunbata, 15:30ean
Garmendia-Gartziarena (Berastegi) 16 - 3 Amundarain-Altuna (Amezketa)
Altuna-Labaka (Alegia) 9 - 16 Etxeberria-Ugartemendia (Zizurkil)
Gartziarena-Labaien (Berastegi) 16 - ea Balerdi-Alaña (Lizartza)
           
FINAL ZORTZIRENAK ALBIZTUR Ekainak 5, ostirala, 18:30ean
Amundarain-Gabirondo (Tolosa) 16 - 7 Migel-Arrospide (Tolosa)
Arrillaga-Arrillaga (Orexa) 16 - 5 Irazustabarrena-Zunzunegi (Alegia)
Iraeta-Elola (Bidania-Goiatz) 13 - 16 Aburuza-Olasagasti (Aduna)
           
FINAL ZORTZIRENAK IKAZTEGIETA Ekainak 5, ostirala, 19:00etan
Eraso-Etxeberria (Tolosa) 16 - 13 Irazu-Tapia (Larraul)
Perurena-Gorostidi (Zizurkil) 16 - 8 Usabiaga-Lanzeta (Asteasu)
     
FINAL LAURDENAK IKAZTEGIETA Ekainak 12, ostirala, 19:00etan
 Garmendia-Gartziarena (Berastegi) 16 - 12  Perurena-Gorostidi (Zizurkil)
 Etxeberria-Ugartemendia (Zizurkil) 16 - 7  Eraso-Etxeberria (Tolosa)
 Gartziarena-Labaien (Berastegi) 14 - 16  Aburuza-Olasagasti (Aduna)
 Amundarain-Gabirondo (Tolosa) 16  - 15  Arrillaga-Arrillaga (Orexa)
     
FINALERDIAK IKAZTEGIETA Ekainak 19, ostirala, 18:00etan
Etxeberria-Ugartemendia (Zizurkil) 16 - 10   Aburuza-Olasagasti (Aduna)
Garmendia-Gartziarena (Berastegi) 15 - 16 Amundarain-Gabirondo (Tolosa)
FINALA TOLOSA Uztailak 4, larunbata
 ETXEBERRIA-UGARTEMENDIA  12 - 16  AMUNDARAIN-GABIRONDO
Erlazionatuak

Alebinak eta infantilak: Gomazko paleta

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak
Infantilak

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak
Benjaminak A

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak
Benjaminak B 2015

Tolosaldea

Sailkapenak, egutegia eta emaitzak

Albiste hau ATARIKIDEei esker argitaratu dezakegu. Haiei esker Tolosaldeko albisteak libre, euskaraz eta kalitatez irakurtzen dituzu. Horrela izaten jarraitzeko eman babesa Tolosaldeko Atariari eta ZU ERE IZAN ZAITEZ ATARIKIDE.

#EgitenDuzunaGara


EGIN ATARIKIDE!