Udal hauteskundeetarako eskualdeko zerrenda guztiak

Tolosaldea

Gaur argitaratu dituzte, Gipuzkoako Aldizkari Ofizialean, Udal eta Foru Hauteskundeetan beren burua aurkeztuko duten hautagaien behin-behineko zerrendak:

Abaltzisketako zerrendak

Abaltzisketa

HERRIGINTZA herri plataformak soilik aurkeztu du zerrenda
Adunako zerrendak

Aduna

EH Bilduk soilik aurkeztu du zerrenda
Albizturgo zerrendak

Albiztur

PSE-EEk eta ALBIZTUR BIZITUZ herri plataformak aurkeztu dituzte zerrendak
Alegiako zerrendak

Alegia

EH Bilduk, AURRERA ALEGIAk eta PSE-EEk aurkeztu dute zerrenda
Alkizako zerrendak

Alkiza

Alkizako Abertzale Ezkertiarrak eta PSE-EE aurkeztu dira
Altzoko zerrendak

Altzo

EH Bildu bakarrik aurkeztu da
Amasa-Villabonako zerrendak

Amasa-Villabona

EH Bildu, EAJ eta PSE-EE eta ELKARREKIN PODEMOSek aurkeztu dituzte zerrendak
Amezketako zerrendak

Amezketa

EH Bilduk, AMEZKETA ETORKIZUN plataformak eta PSE-EEk aurkeztu dute zerrenda
Anoetako zerrendak

Anoeta

EH Bilduk, PSE-EEk eta EAJk aurkeztu dute zerrenda
Asteasuko zerrendak

Asteasu

EAJ, PSE-EE eta ASTEASU BATUZ plataforma aurkeztu dira
Baliarraingo zerrendak

Baliarrain

AUZOLANEAN BIZIRIK herri plataformak soilik aurkeztu du zerrenda
Belauntzako zerrendak

Belauntza

DENOK BAT eta BELAUNTZAKO HERRITARRAK herri plataformak eta PSE-EE aurkeztu dira
Berastegiko zerrendak

Berastegi

EH Bilduk, BERASTEGI BIZI herri plataformak eta PSE-EEk aurkeztu dute zerrenda
Berrobiko zerrendak

Berrobi

PSE-EEk bakarrik aurkeztu du zerrenda
Bidania-Goiazko zerrendak

Bidania-Goiatz

EH Bilduk, PSE-EEk eta GARAI BERRIAK herri plataformak aurkeztu dute zerrenda
Elduaingo zerrendak

Elduain

EH Bildu bakarrik aurkeztu da
Gazteluko zerrendak

Gaztelu

EH Bildu bakarrik aurkeztu da
Hernialdeko zerrendak

Hernialde

HERNIOPE herri plataforma soilik aurkeztu da
Ibarrako zerrendak

Ibarra

EH Bilduk, EAJk eta PSE-EEk aurkeztu dituzte zerrendak Ibarran.
Ikaztegietako zerrendak

Ikaztegieta

EH Bildu, PSE-EE eta EAJk aurkeztu dituzte zerrendak