Benjaminak B, eskuz

Egutegiak, emaitzak eta sailkapenak:

 

A multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Roteta - Agirrezabala
(Alkiza)
3 0 3 3 48 0
Alustiza - Altuna
(Tolosa)
6 6 0 96 31 6
Bordas - Oñate
(Kuku)
3 1 2 30 32 1
Balerdi - Albisu
(Zazpi Iturri)
3 2 1 35 26 2

 

B multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Bravo - Landa
(Behar Zana)
4 3 1 60 19 3
Tolosa - San Sebastian - Goya
(Tolosa)
3 2 1 35 30 2
Langarika - Artola
(Kuku)
3 1 2 23 40 1
Goñi - Letamendia
(Zazpi Iturri)
3 0 3 15 48 0

 

C multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Zubeldia II - Gibelalde
(Kuku)
5 4 1 79 34 4
Rosa - Lizaso
(Sendi Ekintza)
3 0 3 13 48 0
Garcia - Larrarte
(Intxurre)
3 2 1 44 20 2
Gorostegi - Zaldua
(Behar Zana)
3 1 2 19 41 1

 

D multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Agirre - Carrillo
(Txulobi)
3 2 1 44 32 2
Otaegi - Acosta
(Kuku)
3 0 3 4 48 0
Estevez - Erauskin
(Intxurre)
3 1 2 41 33 1
Zufiria - Urizar
(Behar Zana)
4 3 1 63 40 3

 

E multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Azpilikueta - Renobales
(Intxurre)
5 4 1 76 43 4
Zubeldia I - Aierbe
(Kuku)
3 0 3 12 48 0
Bengoetxea - Maiza
(Intxurre)
3 2 1 38 18 2
Barriola - Aburuza
(Txulobi)
3 1 2 23 43 1

 

F multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Figuerido I - Figuerido II - Balda
(Tolosa)
2 1 1 17 25 1
Murgi - Lasa
(Bidania-Goiatz)
2 0 2 10 32 0
Zubillaga - Ardibide - Belloso
(Otsabio)
3 2 1 35 18 2

 

G multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Artola - Gorostidi
(Zazpi Iturri)
6 5 1 89 57 5
Robles - Gonzalez
(Kuku)
3 2 1 38 31 2
Ruiz - Rezola
(Txulobi)
3 1 2 27 42 1
Arruti - Gereño
(Ziotza)
3 0 3 16 48 0

 

H multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Larrarte - Sagarna - Yanguas
(Tolosa)
3 2 1 34 35 2
Goikoetxea - Beloki
(Zazpi Iturri)
2 0 2 11 32 0
Gerriko - Alejo
(Behar Zana)
2 1 1 28 20 1

 

         

 1. JARDUNALDIA       ANOETA Apirilak 30, larunbata, 11:00         
Roteta - Agirrezabala 1-16 Alustiza - Altuna
Bordas - Oñate 8-16 Balerdi - Albisu
     
 2. JARDUNALDIA        ANOETA Maiatzak 7, larunbata, 11:00 
Bravo - Landa 16-3 Tolosa - San Sebastian - Goya
Langarika - Artola 16-8 Goñi - Letamendia
Zubeldia II - Gibelalde 16-2 Rosa - Lizaso
Garcia - Larrarte 16-2 Gorostegi - Zaldua
  IBARRA Maiatzak 7, larunbata, 15:30
Agirre - Carrillo 16-3 Otaegi - Acosta
Estevez - Erauskin 12-16 Zufiria - Urizar
Figuerido I - Figuerido II - Balda 16-9 Murgi - Lasa
     
 3. JARDUNALDIA       ANOETA Maiatzak 14, larunbata, 11:00 
Roteta - Agirrezabala 0-16 Bordas - Oñate
Alustiza - Altuna 16-3 Balerdi - Albisu
Bravo - Landa 16-0 Langarika - Artola
Tolosa - San Sebastian - Goya 16-7 Goñi - Letamendia
   IBARRA Maiatzak 14, larunbata, 15:30 
Azpilikueta - Renobales 16-0 Zubeldia I - Aierbe
Bengoetxea - Maiza 16-1 Barriola - Aburuza
Agirre - Carrillo 16-13 Estevez - Erauskin
Otaegi - Acosta 0-16 Zufiria - Urizar
   TOLOSA (BEOTIBAR)
Maiatzak 14, larunbata, 15:30 
Artola - Gorostidi 16-6 Robles - Gonzalez
Ruiz - Rezola 16-10 Arruti - Gereño
Larrarte - Sagarna - Yanguas 16-7 Goikoetxea - Beloki
     
 4. JARDUNALDIA       ANOETA Maiatzak 21, larunbata, 11:00 
Zubeldia II - Gibelalde 16-12 Garcia - Larrarte
Rosa - Lizaso 9-16 Gorostegi - Zaldua
Roteta - Agirrezabala 2-16 Balerdi - Albisu
Alustiza - Altuna           16-6 Bordas - Oñate
   IBARRA Maiatzak 21, larunbata, 15:30
Azpilikueta - Renobales 16-6 Bengoetxea - Maiza
Zubeldia I - Aierbe 11-16 Barriola - Aburuza
Figuerido I - Figuerido II - Balda            1-16 Zubillaga - Ardibide - Belloso
Agirre - Carrilo          12-16 Zufiria - Urizar
  TOLOSA (BEOTIBAR)  Maiatzak 21, larunbata, 15:30
Artola - Gorostidi 16-0 Ruiz - Rezola
Robles - Gonzalez 16-4 Arruti - Gereño
Larrarte - Sagarna - Yanguas 16-12 Gerriko - Alejo
     
 5. JARDUNALDIA       ANOETA Maiatzak 28, larunbata, 11:00
Bravo - Landa 16-0 Goñi - Letamendia
Tolosa - San Sebastian - Goya 16-7 Langarika - Artola
Zubeldia II - Gibelalde 16-1 Gorostegi - Zaldua
Rosa - Lizaso           2-16 Garcia - Larrarte
  IBARRA Maiatzak 28, larunbata, 15:30
Otaegi - Acosta 1-16 Estevez - Erauskin
Azpilikueta - Renobales 16-6 Barriola - Aburuza
Zubeldia I - Aierbe           1-16 Bengoetxea - Maiza
Murgi - Lasa           1-16 Zubillaga - Ardibide - Belloso
   TOLOSA (BEOTIBAR)
Maiatzak 28, larunbata, 15:30
Artola - Gorostidi 16-2 Arruti - Gereño
Robles - Gonzalez 16-11 Ruiz - Rezola
Goikoetxea - Beloki 4-16 Gerriko - Alejo
     
 FINALAURREKOAK       ANOETA Ekainak 4, larunbata, 11:00
Alustiza - Altuna 16-2 Larrarte - Sagarna
Bravo - Landa 12-16 Artola - Gorostidi
Zubeldia - Gibelalde 16-3 Zubillaga - Ardibide - Belloso
Zufiria - Irizar 15-16 Azpilikueta - Renobales
     
FINALAURREKOAK        IBARRA Ekainak 11, larunbata, 15:30
Alustiza - Altuna 16-12 Azpilikueta - Renobales
Artola - Gorostidi 16-15 Zubeldia - Gibelalde
     
FINALA
 ALBIZTUR Ekainak 25, larunbata
Alustiza - Altuna 16-9 Artola - Gorostidi
     

 

 

Albiste hau ATARIKIDEei esker argitaratu dezakegu. Haiei esker Tolosaldeko albisteak libre, euskaraz eta kalitatez irakurtzen dituzu. Horrela izaten jarraitzeko eman babesa Tolosaldeko Atariari eta ZU ERE IZAN ZAITEZ ATARIKIDE.

#EgitenDuzunaGara


EGIN ATARIKIDE!