Benjaminak A, eskuz

Egutegiak, emaitzak eta sailkapenak:

 

A multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Arandia - Aldalur
(Albiztur)
4 3 1 57 31 3
Orkaiztegi - Aranburu
(Tolosa)
2 0 2 13 32 0
Ibarbia - Odriozabala
(Ziotza)
2 2 0 32 18 2
Irazusta - Etxaide
(Kuku)
2 0 2 12 32 0

 

B multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Aldazabal - Zubelzu
(Tolosa)
7 6 1 102 42 6
Ruiz - Artola - Dieguez
(Behar Zana)
4 3 1 49 35 3
Muxika - Alcorta
(Ziotza)
4 1 3 34 62 1
Etxeberria - Lasa
(Kuku)
4 0 4 33 64 0
Aramendi - Udabe
(Albiztur)
        4         2        2            40             49         2

 

C multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Huarte - Olaetxea
(Tolosa)
7 7 0 112 42 7
Barriola - Aburuza
(Txulobi)
4 3 1 50 31 3
Ugartemendia - Ezeiza
(Albiztur)
4 0 4 23 64 0
Estevez - Mugika
(Intxurre)
4 1 3 33 63 1

 

D multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Garces - Goenaga
(Tolosa)
3 0 3 14 48 0
Alkorta - Matute
(Txulobi)
4 3 1 54 33 3
An. Izagirre - Maritxalar
(Sendi Ekintza)
3 2 1 34 31 2
Aburuza - Zinkunegi
(Bidania-Goiatz)
3 1 2 39 38 1

 

E multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Zabala - Goikoetxeaundia
(Tolosa)
3 2 1 38 29 2
Izagirre - Carrillo
(Txuobi)
3 1 2 28 43 1
Gorostidi - Artola
(Zazpi Iturri)
6 5 1 93 41 5
Am. Izagirre - Zabala
(Sendi Ekintza)
3 0 3 19 48 0

 

F multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Udabe - Ortigosa
(Tolosa)
3 1 2 26 40 1
Goikoetxea - Aizpuru
(Ziotza)
3 2 1 41 27 2
Arregi - Murgi
(Bidania-Goiatz)
3 0 3 10 48 0
Luluaga - Altuna
(Intxurre)
5 4 1 72 31 4

 

G multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Inza - Landaburu
(Tolosa)
3 1 2 22 39 1
Aranzabe - San Sebastian
(Alkiza)
3 2 1 41 25 2
Etxarri - Matxinandiarena
(Tolosa)
3 0

3

13 48 0
Altuna - Ardibide
(Otsabio)
5 4 1 67 41 4

 

H multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Antia - Artola
(Tolosa)
3 2 1 34 31 2
Urruzola - Sorarrain
(Altika)
5 4 1 79 35 4
Toledo - Lertxundi
(Zazpi Iturri)
3 1 2 36 34 1
Alkorta - Barriola
(Otsabio)
3 0 3 3 48 0

 

I multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Tolosa - Ai. Gonzalez
(Tolosa)
3 2 1 38 21 3
Aranburu - Muxika
(Atzapar)
4 3 1 49 25 3
Artola - Letamendia
(Zazpi Iturri)
3 1 2 19 43 1
Arrue - Azpiroz
(Otsabio)
3 0 3 16 48 0

         

J multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Am. Gonzalez - Etxezarreta
(Tolosa)
3 1 2 34 41 1
Landaberea - Quinn - Irazu
(Atzapar)
3 0 3 13 48 0
Etxetxipia - Castro
(Sendi Ekintza)
4 3 1 61 30 3
Landa - Goikoetxea
(Abaltzisketa)
3 2 1 38 30 1

 

K multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Etxabe - Auzmendi
(Tolosa)
3 1 2 17 45 1
Usandizaga - Lertxundi - Lopes
(Atzapar)
3 1 2 40 47 1
Zubillaga - Mendikute
(Berastegi)
4 3 1 53 39 3
Aranbarri - Ipentza
(Intxurre)
3 1 2 42 32 1

 

L multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Oiarzabal - Erdozia - I. Altuna
(Tolosa)
3 0 3 0 48 0
Sagastibeltza - Sarasola
(Berastegi)
3 1 2 34 32 1
Agirrezabala - Altuna
(Intxurre)
3 2 1 46 26 2
Iraola - Acosta
(Kuku)
4 3 1 54 38 3

 

 

 1. JARDUNALDIA       ALBIZTUR Ekainak 1, asteazkena, 18:30         
Arandia - Aldalur 16-3 Orkaiztegi - Aranburu
Ibarbia - Odriozabala          16-8 Irazusta - Etxaide
Aldazabal - Zubelzu          16-1 Aramendi - Udabe
Muxika - Alcorta 16-14 Etxeberria - Lasa
  BIDANIA Ekainak 1, asteazkena, 18:30       
Garces - Goenaga 16-5 Alkorta - Matute
An. Izagirre - Maritxalar          16-13 Aburuza - Zinkunegi
Zabala - Goikoetxeaundia          16-6 Izagirre - Carrillo
Gorostidi - Artola          16-1 Am. Izagirre - Zabala
Udabe - Ortigosa                   1-16 Luluaga - Altuna
  ASTEASU Ekainak 1, asteazkena, 18:30     
Inza - Landaburu          5-16 Aranzabe - San Sebastian
Etxarri - Matxinandiarena          2-16 Altuna - Ardibide
Antia - Artola          2-16 Urruzola - Sorarrain
Toledo - Lertxundi          16-2 Alkorta - Barriola
Tolosa - Ai. Gonzalez          16-5 Arrue - Azpiroz
  ALEGIA Ekainak 1, asteazkena, 18:30     
Am. Gonzalez - Etxezarreta          16-9 Landaberea - Quinn - Irazu
Etxetxipia - Castro          16-6 Landa - Goikoetxea
Etxabe - Auzmendi 16-13 Usandizaga - Lertxundi - Lopes
Zubillaga - Mendikute          16-11 Aranbarri - Ipentza
Oiarzabal - Erdozia - I. Altuna          0-16 Iraola - Acosta
     
 2. JARDUNALDIA       ALBIZTUR Ekainak 2, osteguna, 18:30     
Aldazabal - Zubelzu 16-1 Ruiz - Arola - Dieguez
Muxika - Alcorta 7-16 Aramendi - Udabe
Huarte - Olaetxea 16-2 Barriola - Aburuza
Ugartemendia - Ezeiza 15-16 Estevez - Mugika
  BIDANIA Ekainak 2, osteguna, 18:30       
Garces - Goenaga 3-16 An. Izagirre - Maritxalar
Alkorta - Matute 16-10 Aburuza - Zinkunegi
Udabe - Ortigosa 9-16 Goikoetxea - Aizpuru
Arregi - Murgi 0-16 Luluaga - Altuna
  ASTEASU Ekainak 2, osteguna, 18:30       
Inza - Landaburu 16-7 Etxarri - Mantxinandiarena
Aranzabe - San Sebastian 9-16 Altuna - Ardibide
Tolosa - Ai. Gonzalez 6-16 Aranburu - Muxika
Artola - Letamendia          16-11 Arrue - Azpiroz
  ALTZO Ekainak 2, osteguna, 18:30     
Am. Gonzalez - Etxezarreta          6-16 Etxetxipia - Castro
Landaberea - Quinn - Irazu          2-16 Landa - Goikoetxea
Oiarzabal - Erdozia - I. Altuna          0-16 Sagastibeltza - Sarasola
Agirrezabala - Altuna          14-16 Iraola - Acosta
     
 3. JARDUNALDIA       ALBIZTUR Ekainak 3, ostirala, 18:30           
Arandia - Aldalur 16-14 Ibarbia - Odriozabala
Orkaiztegi - Aranburu 8-16 Irazusta - Etxaide
Aldazabal - Zubelzu 16-5 Muxika - Alcorta
Ruiz - Artola - Dieguez 16-6 Etxeberria - Lasa
   BIDANIA Ekainak 3, ostirala, 18:30  
Udabe - Ortigosa 16-8 Arregi - Murgi
Goikoetxea - Aizpuru 9-16 Luluaga - Altuna
Zabala - Goikoetxeaundia 6-16 Gorostidi - Artola
Izagirre - Carrillo 16-11 Am. Izagirre - Zabala
  ASTEASU Ekainak 3, ostirala, 18:30  
Tolosa - Ai. Gonzalez 16-0 Artola - Letamendia
Aranburu - Muxika          16-0 Arrue - Azpiroz
Antia - Artola          16-15 Toledo - Lertxundi
Urruzola - Sorarrain          16-1 Alkorta - Barriola
  ALEGIA Ekainak 3, ostirala, 18:30  
Oiarzabal - Erdozia - I. Altuna          0-16 Agirrezabala - Altuna
Sagastibeltza - Sarasola          8-16 Iraola - Acosta
Etxabe - Auzmendi 1-16 Zubillaga - Mendikute
Usandizaga - Lertxundi - Lopes 16-15 Aranbarri - Ipentza
     
 4. JARDUNALDIA       ALBIZTUR Ekainak 7, asteartea, 18:30  
Huarte - Olaetxea 16-1 Ugartemendia - Ezeiza
Barriola - Aburuza 16-8 Estevez - Mugika
Arandia - Aldalur          16-4 Irazusta - Etxaide
Aldazabal - Zubelzu 16-3 Etxeberria - Lasa
Ruiz - Artola - Dieguez          16-7 Aramendi - Udabe
  BIDANIA Ekainak 7, asteartea, 18:30
Zabala - Goikoetxeaundia 16-7 Am. Izagirre - Zabala
Izagirre - Carrillo 6-16 Gorostidi - Artola
Garces - Goenaga          6-16 Aburuza - Zinkunegi
Alkorta - Matute          16-8 An. Izagirre - Maritxalar
Goikoetxea - Aizpuru          16-2 Arregi - Murgi
  ASTEASU Ekainak 6, astelehena, 18:30
Antia - Artola 16-0 Alkorta - Barriola
Urruzola - Sorarrain          16-5 Toledo - Lertxundi
Inza - Landaburu          1-16 Altuna - Ardibide
Aranzabe - San Sebastian          16-4 Etxarri - Mantxinandiarena
Aranburu - Muxika          16-3 Artola - Letamendia
  ALTZO Ekainak 7, asteartea, 18:30
Etxabe - Auzmendi         10-16 Aranbarri - Ipentza
Usandizaga - Lertxundi - Lopes         11-16 Zubillaga - Mendikute
Am. Gonzalez - Etxezarreta 12-16 Landa - Goikoetxea
Landaberea - Quinn - Irazu 2-16 Etxetxipia - Castro
Sagastibeltza - Sarasola 10-16 Agirrezabala - Altuna
     
 5. JARDUNALDIA        ALBIZTUR Ekainak 10, ostirala, 18:30
Aramendi - Udabe   16-10 Etxeberria - Lasa
Ruiz - Artola - Dieguez 16-6 Muxika - Alcorta
Huarte - Olaetxea 16-4 Estevez - Mugika
Barriola - Aburuza          16-2 Ugartemendia - Ezeiza
Orkaiztegi - Aranburu          10-16 Ibarbia - Odriozabala
     
 FINALAURREKOAK       BIDANIA Ekainak 10, ostirala, 18:30  
Gorostidi - Artola 16-6 Iraola - Acosta
Luluaga - Altuna 16-5 Zubillaga - Mendikute
Altuna - Ardibide 16-3 Etxetxipia - Castro
Urruzola - Sorarrain 16-11 Aranburu - Muxika
  ALBIZTUR Ekainak 14, asteartea, 18:30
Arandia – Aldalur 16-8 Luluaga - Altuna
Aldazabal – Zubelzu          16-3 Altuna – Ardibide
Huarte – Olaetxea          16-15 Urruzola – Sorarrain
Alkorta – Matute          6-16 Gorostidi – Artola
     
FINALAURREKOAK       ALBIZTUR Ekainak 17, ostirala, 18:30
Arandia – Aldalur 9-16 Huarte – Olaetxea
Aldazabal – Zubelzu          16-13 Gorostidi – Artola
     
FINALA
 ALBIZTUR Ekainak 25, larunbata
Huarte – Olaetxea 16-6 Aldazabal – Zubelzu
     

 

 

Albiste hau ATARIKIDEei esker argitaratu dezakegu. Haiei esker Tolosaldeko albisteak libre, euskaraz eta kalitatez irakurtzen dituzu. Horrela izaten jarraitzeko eman babesa Tolosaldeko Atariari eta ZU ERE IZAN ZAITEZ ATARIKIDE.

#EgitenDuzunaGara


EGIN ATARIKIDE!