Alebinak, eskuz

Egutegiak, emaitzak eta sailkapenak:

 

A multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Elola - Dieguez
(Behar Zana)
4 3 1 52 29 3
Barroso - Zabala
(Ziotza)
3 1 2 30 47 1
Telleria - Balerdi
(Zazpi Iturri)
3 0 3 17 48 0
Gabarain - Aranalde Etxetxipia
(Sendi Ekintza)
3 2 1 40 27 2

 

B multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Zufiria - Lanzeta
(Behar Zana)
5 4 1 69 36 4
Arruti - Ezkioga
(Ziotza)
3 0 3 23 48 0
Aseginolaza - Alijostes
(Kuku)
3 2 1 40 24 2
Aizpuru - Juantorena
(Albiztur)
3 1 2 21 47 1

 

C multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Iraola - Iparragirre
(Behar Zana)
6 5 1 89 32 5
Leo - Azpilikueta
(Intxurre)
3 2 1 34 25 2
Acosta - Goikoetxea
(Kuku)
3 0 3 9 48 0
Gorriti - Goenaga
(Alkiza)
3 1 2 24 35 1

 

D multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Larrarte - Lacarra
(Behar Zana)
4 3 1 55 23 3
Mendia - Garmendia - Ormaetxea
(Intxurre)
2 0 2 8 32 0
Saizar - Zuriarrain
(Berastegi)
2 1 1 24 32 1

 

E multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Tejeria - Navarro
(Txulobi)
4 3 1 55 34 3
Ipentza - Bengoetxea
(Intxurre)
3 0 3 19 48 0
Olaetxea - Iturrioz - Gorostidi
(Tolosa)
3 1 2 22 40 1
Zubillaga - Lasa
(Berastegi)
3 2 1 40 23 2

 

F multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Iruretagoiena - Iraola
(Ziotza)
3 2 1 45 28 2
Arteaga - Gorostidi
(Zazpi Iturri)
4 3 1 52 36 3
Herrero - Fernandez - Garmendia
(Tolosa)
3 0 3 13 48 0
Domintxin - Bercianos
(Berastegi)
3 1 2 29 39 1

 

G multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Hermida - Ibarbia
(Ziotza)
3 2 1 46 23 2
Gonzalez - Gurrutxaga
(Tolosa)
3 1 2 31 37 1
Zipitria - Sagarna
(Tolosa)
3 0 3 15 48 0
Aseginolaza - Tejeria
(Behar Zana - Txulobi)
4 3 1 55 42 3

 

H multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Gibelalde - Yurrita
(Kuku)
3 2 1 36 30 2
Eizagirre - Urkola
(Behar Zana - Txulobi)
6 6 0 96 33 6
Azkue - Esnal
(Larraul)
3 0 3 19 48 0
Aburuza - Ormaetxea
(Txulobi)
3 1 2 40 28 1

 

         

 1. JARDUNALDIA       ALKIZA Ekainak 1, asteazkena, 18:30    
Elola - Dieguez 16-3 Barroro - Zabala
Telleria - Balerdi 0-16 Gabarain - Aranalde - Etxetxipia
Zufiria - Lanzeta            16-4 Arruti - Ezkioga
Aseginolaza - Alijostes            16-4 Aizpuru - Juantorena
Iraola - Iparragirre            16-3 Gorriti - Goenaga
  BERASTEGI Ekainak 1, asteazkena, 18:30      
Iruretagoiena - Iraola 13-16 Arteaga - Gorostidi
Tejeria - Navarro 16-7 Ipentza - Bengoetxea
Olaetxea - Iturrioz - Gorostidi 3-16 Zubillaga - Lasa
Arteaga - Gorostidi            16-2 Herrero - Fernandez - Garmendia
   LARRAUL Ekainak 1, asteazkena, 18:30       
Hermida - Ibarbia            16-3 Gonzalez - Gurrutxaga
Zipitria - Sagarna            0-16 Aseginolaza - Tejeria
Gibelalde - Yurrita            4-16 Eizagirre - Urkola
     
 2. JARDUNALDIA        ALKIZA Ekainak 2, osteguna, 18:30    
Elola - Dieguez 16-2 Telleria - Balerdi
Barroso - Zabala 11-16 Gabarain - Aranalde - Etxetxipia
Iraola - Iparragirre 16-2 Leo - Azpilikueta
Acosta - Goikoetxea 3-16 Gorriti - Goenaga
  BERASTEGI Ekainak 2, osteguna, 18:30  
Tejeria - Navarro 16-3 Olaetxea - Iturrioz - Gorostidi
Ipentza - Bengoetxea 4-16 Zubillaga - Lasa
Larrarte - Lacarra 16-2 Mendia - Garmendia - Ormaetxea
Herrero - Fernandez - Garmendia 7-16 Domintxin - Bercianos
   LARRAUL Ekainak 2, osteguna, 18:30  
Azkue - Esnal 8-16 Aburuza - Ormaetxea
Hermida - Ibarbia 16-4 Zipitria - Sagarna
Gonzalez - Gurrutxaga 12-16 Aseginolaza - Tejeria
     
 3. JARDUNALDIA       ALKIZA Ekainak 7, asteartea, 18:30     
Iraola - Iparragirre 16-2 Acosta - Goikoetxea
Leo - Azpilikueta 16-5 Gorriti - Goenaga
Zufiria - Lanzeta 16-8 Aseginolaza - Alijostes
Arruti - Ezkioga 15-16 Aizpuru - Juantorena
   BERASTEGI Ekainak 7, asteartea, 18:30     
Mendia - Garmendia - Ormaetxea 6-16 Saizar - Zuriarrain
Iruretagoiena - Iraola 16-4 Herrero - Fernandez - Garmendia
Arteaga - Gorostidi 16-5 Domintxin - Bercianos
   LARRAUL Ekainak 7, asteartea, 18:30       
Gibelalde - Yurrita 16-6 Azkue - Esnal
Eizagirre - Urkola 16-4 Aburuza - Ormaetxea
Hermida - Ibarbia 14-16 Aseginolaza - Tejeria
     
 4. JARDUNALDIA       ALKIZA Ekainak 9, osteguna, 18:30     
Zufiria - Lanzeta 16-1 Aizpuru - Juantorena
Arruti - Ezkioga 4-16 Aseginolaza - Alijostes
Elola - Dieguez 16-8 Gabarain - Aranalde - Etxetxipia
Barroso - Zabala            16-15 Telleria - Balerdi
Leo - Azpilikueta            16-4 Acosta - Goikoetxea
   BERASTEGI Ekainak 9, osteguna, 18:30     
Tejeria - Navarro 16-8 Zubillaga - Lasa
Ipentza - Bengoetxea 5-16 Olaetxea - Iturrioz - Gorostidi
Larrarte - Lacarra            16-8 Saizar - Zuriarrain
Iruretagoiena - Iraola            16-8 Domintxin - Bercianos
   LARRAUL Ekainak 9, osteguna, 18:30        
Gonzalez - Gurrutxaga 16-5 Zipitria - Sagarna
Gibelalde - Yurrita 16-8 Aburuza - Ormaetxea
Eizagirre - Urkola 16-5 Azkue - Esnal
     
 FINALAURREKOAK       ALKIZA Ekainak 14, asteartea, 18:30     
Elola - Dieguez 4-16 Eizagirre - Urkola
Zufiria - Lanzeta 16-7 Aseginolaza - Tejeria
Iraola - Iparragirre 16-4 Arteaga - Gorostidi
Larrarte - Lacarra 16-7 Tejeria - Navarro
     
FINALAURREKOAK        ALKIZA Ekainak 16, osteguna, 18:30     
Eizagirre - Urkola 16-7 Larrarte - Lacarra
Zufiria - Lanzeta 5-16 Iraola - Iparragirre
     
FINALA
 ALBIZTUR Ekainak 25, larunbata
Eizagirre - Urkola 16-9 Iraola - Iparragirre
     

 

 

Albiste hau ATARIKIDEei esker argitaratu dezakegu. Haiei esker Tolosaldeko albisteak libre, euskaraz eta kalitatez irakurtzen dituzu. Horrela izaten jarraitzeko eman babesa Tolosaldeko Atariari eta ZU ERE IZAN ZAITEZ ATARIKIDE.

#EgitenDuzunaGara


EGIN ATARIKIDE!