Alebinak eskuz

Egutegiak, emaitzak eta sailkapenak:

Ligaxketako sailkapenak eta emaitzak

A multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Artola-Karrera (Amezketa)  3  0 3  25 48  0
Murua-Elola (Altzo) 6 6  0 96  33  6
Izagirre-Segurola (Asteasu) 4  2  2 48 45  2
Jauregi-Mendia (Villabona)  3 1  2  31  46  1

 

B multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Aristeta-Barbero (Villabona)  5  4  1 72  46 4
Fresneda- Irastorza (Amezketa) 3  1 2  37 41 1
Agirre-Tolosa (Ibarra) 4  2  2 53 53 2
Iturbe-Gurrutxaga-Etxart (Tolosa) 3  0  3  19 48  0

 

C multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Labaien-Ugartemendia 8berastegi)  3  1 2 30 40  1
Argote- Balerdi( Amezketa)  3  0  3  11 48  0
Castro-Iglesias (Ibarra)  5 4  1  72 32 4
Larrarte-Oñate (Villabona) 4 2 2  44 43  2

 

D multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Meulman-Otaegi( Villabona) 6 5  1  90 41 5
Goñi-Iturrioz (Amezketa)  3  0  3  27  48  0
Goenaga-Olasagasti (Alkiza) 4 2  2  42  53  2
Caminos-Gartzia-Urbieta (Tolosa)  3  1  2  27  43  1

 

E multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Iparragirre-Aranburu (Villabona)  5 4  1  71  33  4
Goikoetxea-Rozas-Olano (Alegia)  3  1  2  24  34  1
Imaz-Pablo (Zizurkil) 4  2  2 52 40  2
Artola-Mintegi (Anoeta)  3  0 3  6 48  0

 

F multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Insausti-Lopetegi (Tolosa) 6 6  0 96 50 6
Zufiria-Aranburu (Villabona) 5 3  2 67 54 3
Iraola-Zabala-Ugartemendia (Zizurkil)  3  0  3 15 48 0
Aburuza-Irazu (Aduna)  3  1  2 29  41  1

 

G multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Altuna-Perurena (Tolosa)

6

5  1 92 42 5
Arrieta-Arruabarrena (Villabona) 3  1  2 25 43 1
Ayestaran-Saralegi (Anoeta) 5 3  2 61 62 3
Zaldua-Lanzeta (Ibarra) 3  0 3  27 48  0

 

H multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Elola-Unanue (Tolosa) 5 4 1 52 53 4
Ugartemendia-Gorostiaga (Altzo)  3  1 2 26  32  1
Agirrezabal-Lanzeta (Asteasu) 4  2 2  52  39  2
Alvarez-Garzia-Gorostiaga (Ibarra) 3 0 3  6 48  0

 

I multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Zubillaga-Lobo (Berastegi) 4 3  1  52 49  3
Lopetegi- Munduate (Anoeta) 3  1 2 36  36 1
Cestau-Aburuza (Aduna)  3 1 2 34  47 1
Tejera-Tolosa (Berrobi) 3  0 3 30  48 0

 

         

 1.JARDUNALDIA       ALTZO     Maiatzak 3, ostirala, 18:30            LAGUNTZAILEA
 Artola-Karrera  14-16  Jauregi-Mendia  
 Murua-Elola  16-2  Izagirre-Segurola
 Aristeta-Barbero  16-3  Iturbe-Gurrutxaga-Etxart
 Fresneda-Irastorza  14-16  Agirre-Tolosa
 Labaien-Ugartemendia  9-16  Larrarte-Oñate
   ZIZURKIL Maiatzak 3, ostirala, 18:30      LAGUNTZAILEA  
 Meulman-Otaegi 16-3  Caminos-Gartzia-Urbieta  
 Goñi-Iturrioz 13-16  Goenaga-Olasagasti
 Iparragirre-Aranbaru 16-1  Artola-Mintegi
 Goikoetxea-Rozas-Olano  5-16  Imaz-Pablo
 Insausti-Lopetegi  16-6  Aburuza-Irazu
   IKAZTEGIETA Maiatzak 3, ostirala, 18:30       
 Altuna-Perurena 16-2  Zaldua-Lanzeta
 Arrieta-Arruabarrena  9-16  Ayestaran-Saralegi
 Elola-Unanue 16-3  Alvarez-Garzia-Gorostiaga
 Ugartemendia-Gorostiaga  4-16  Agirrezabal-Lanzeta
 Zubillaga-Lobo 16-7  Tejera-Tolosa
 2.JARDUNALDIA        ALTZO Maiatzak 10, ostirala, 18:30 LAGUNTZAILEA
 Argote-Balerdi 1-16  Castro-Iglesias  
 Artola-Karrera  6-16  Izagirre-Segurola
 Aristeta-Barbero  16-12  Agirre-Tolosa
 Fresneda-Irastorza  16-9  Iturbe-Gurrutxaga-Etxart
  ZIZURKIL Maiatzak 10, ostirala, 18:30  LAGUNTZAILEA  
 Zufiria-Aranburu  16-1  Iraola-Zabala-Ugartemendia  
 Goñi-Iturrioz  11-16  Caminos-Gartzia-Urbieta
 Iparragirre-Aranburu  16-6  Imaz-Pablo
 Goiekoetxea-Rozas-Olano  16-2  Artola-Mintegi
   IKAZTEGIETA Maiatzak 10, ostirala, 18:30 
 Lopetegi-Munduate  16-4  Cestau-Aburuza
Ayestaran-Saralegi 16-14 Zaldua-Lanzeta
 Elola-Unanue  16-7 Ugartemendia-Gorostiaga  
 Agirrezabal-Lanzeta  16-3 Alvarez-Garzia-Gorostiaga        
 3.JARDUNALDIA       ALTZO Maiatzak 17, ostirala, 18:30 LAGUNTZAILEA
 Labaien-Ugartemendia  5-16  Castro-Iglesias  
 Argote-Balerdi  2-16  Larrarte-Oñate
 Artola-Karrera  5-16  Murua-Elola
 Izagirre-Segurola  16-7  Jauregi-Mendia
 Aristeta-Barbero  16-7  Fresneda-Irastorza
   ZIZURKIL Maiatzak 17, ostirala, 18:30  LAGUNTZAILEA  
 Insausti-Lopetegi  16-5  Iraola-Zabala-Irazu  
 Zufiria-Aranburu 16-7  Aburuza-Irazu
 Meulman-Otaegi  16-3  Goñi-Iturrioz
 Goenaga-Olasagasti  16-8  Caminos-Gartzia-Urbieta
 Iparragirre-Aranburu  16-3  Goikoetxea-Rozas-Olano
   IKAZTEGIETA Maiatzak 17, ostirala, 18:30 
 Zubillaga-Lobo  16-12  Lopetegi-Munduate
 Cestau-Aburuza  16-15  Tejera-Tolosa
 Altuna-Perurena 16-7  Ayestaran-Saralegi
 Arrieta-Arruabarrena  16-11 Zaldua-Lanzeta               
 Elola-Unanue  16-13 Agirrezabal-Lanzeta         
 4.JARDUNALDIA       ALTZO Maiatzak 24, ostirala, 18:30 LAGUNTZAILEA
 Agirre-Tolosa 16-7  Iturbe-Gurrutxaga-Etxart  
 Labaien-Ugartemendia  16-8  Argote-Balerdi
 Castro-Iglesias  16-4  Larrarte-Oñate
 Murua-Elola  16-8 Jauregi-Mendia               
   ZIZURKIL Maiatzak 24, ostirala, 18:30  LAGUNTZAILEA
 Imaz-Pablo 16-3 Artola-Mintegi  
 Insausti-Lopetegi  16-10 Zufiria-Aranburu
Iraola-Zabala-Ugartemendia 9-16 Aburuza-Irazu
Meulman-Otaegi 16-3 Goenaga-Olasagasti         
   IKAZTEGIETA  Maiatzak 24, ostirala, 18:30
 Ugartemendia-Gorostiaga  16-0  Alvarez-Garzia-Gorostiaga
 Zubillaga-Lobo  16-14  Cestau-Aburuza
 Lopetegi-Munduate  16-8  Tejera-Tolosa
 Altuna-Perurena  16-0 Arrieta-Arruabarrena        
AURRETIAKOA   ALTZO Maiatzak 28, asteartea, 18:30
 Goenaga-Olasagasti 7-16  Ayestaran-Saralegi
 Imaz-Pablo 14-16  Zufiria-Aranburu
     
     
FINAL ZORTZIRENAK ALTZO Maiatzak 31, ostirala, 18:30  
 Murua-Elola  16-4  Zubillaga-Lobo
 Aristeta-Barbero  16-8  Lopetegi-Munduate
 Castro-Iglesias  16-6  Ayestaran-Saralegi
 Meulman-Otaegi 16-9  Zufiria-Aranburu
   ZIZURKIL Maiatzak 31, ostirala, 18:30 
 Iparragirre-Aranburu  16-7  Agirrezabal-Lanzeta
 Insausti-Lopetegi  16-9  Agirre-Tolosa
 Altuna-Perurena  16-8  Larrarte-Oñate
 Elola-Unanue 16-14  Izagirre-Segurola
     
FINAL LAURDENAK
 ALTZO Ekainak 7, ostirala, 18:30
 Murua-Elola 16-4  Elola-Unanue
 Aristeta-Barbero 9-16  Altuna-Perurena
 Castro-Iglesias 8-16  Insausti-Lopetegi
 Meulman-Otaegi 16-7  Iparragirre-Aranburu
     
FINAL ERDIAK
ALTZO Ekainak 14, ostirala, 18:30
 Murua-Elola 16-10  Meulman-Otaegi
 Altuna-Perurena 12-16  Insausti-Lopetegi
     
FINALA
 BERASTEGI Ekainak 29, larunbata, 10:00
 Murua-Elola 16-7  Insausti-Lopetegi
     

 

 

Erlazionatuak

Albiste hau ATARIKIDEei esker argitaratu dezakegu. Haiei esker Tolosaldeko albisteak libre, euskaraz eta kalitatez irakurtzen dituzu. Horrela izaten jarraitzeko eman babesa Tolosaldeko Atariari eta ZU ERE IZAN ZAITEZ ATARIKIDE.

BATAK BESTEA DAKAR


EGIN ATARIKIDE!