Benjaminak B

Egutegiak, emaitzak eta sailkapenak:

Ligaxketako sailkapenak eta emaitzak

A multzoa

Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Aldalur-Arandia (Albiztur) 4  3  1  60 39  3
Setien-Gonzalez(Villabona) 3  1  2  27  35  1
Malkorra-Arsuaga-Goikoetxea (Tolosa) 3  0  3  14  48  0
Martin-Saizar-Artola (Amezketa) 4 2 2  45 43 2

 

B multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Zubillaga-Saizar (Berastegi) 4 3  1 59 26  3
Dieguez-Albizu (Villabona)  3  1  2 21  45 1
Sagarna-Kamio(Tolosa)  4  2  2 42  51 2
Estevez-Labaka (Alegia)  3  0  3 29 48 0

 

C multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Otaño-Gurrutxaga (Villabona) 4 3 1 50  43 3
Ezeiza-Juantorena (Albiztur) 3 0 3 23  48  0
Herrero-Iturrioz-Garmendia (Tolosa) 5 3 2  71 46  3
Mujika- Altuna (Alegia) 3 1 2  36 45  1

 

D multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Gurrutxaga- Gartzia(Tolosa)  4  2 2 48 40 2
Artola-Elosegi-Galarraga (Villabona) 3  0  3  11  48  0
Aburuza-Barriola (Aduna)  3  1 2  26 41  1
Arteaga-Nazabal (Ikaztegieta) 6 5  1 94 60 5

 

E multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Urruzola-Gorriti (Alkiza)  5 4 1 78  39 4
Astibia-Aizpurua (Zizurkil)  4  2 2 58 54 2
Fernandez-Ardanaz (Tolosa)  3  1 2  23 32  1
Telleria-Ipentza (Ikaztegieta) 3  0 3 22 48 0

 

F multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Lanzeta-Iraola (Aduna) 6 6 0 96 22 6
Goenaga-Aranzabe (Alkiza)  3 1  2  33 36  1
Gibelalde-Paulino-Artola (Anoeta)  4 2  2 36 62  2
Etxetxipia-Maritxalar-Castro (Ibarra) 3 0 3 23 48 0

 

G multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Mintegi-Acosta (Anoeta)  5  4  1 66 48 4
Aperribai-Esnaola (Villabona) 5 3 2 65 58 3
             
Irastorza-Agirre (Ibarra)  2  0 2  26 32  0

 

H multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Agirrezabala-Irazusta (Alegia)  3  0 3 28 48 0
Arruti-Val-Roteta (Asteasu) 6 4 2  78 84  4
Aierdi-Hermida-Ibarbia (Zizurkil) 3  2  1 40  38 2
Telletxea-Zabala (Ibarra) 4  2  2 55 44  2

 

I multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Saralegi-Saralegi (Amezketa) 6 5 1 89  39 5
Otegi-Erro (Asteasu) 3  0  3  21 48  0
Xabala-Aranbarri (Zizurkil) 3  1  2  26  40  1
Ruiz-Eizagirre (Larraul) 6  6  0 96 66 6

 

J multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Aizpurua-Gaztañaga (Villabona) 3 1 2  18 47  1
Landabera-Otegi (Asteasu) 2  0 2  21  32  0
Ezkioaga- Iruretagoiena (Zizurkil) 3 2  1 43 23  2

 

 

         

 1. JARDUNALDIA        VILLABONA  Maiatzak 3, ostirala, 17:30 LAGUNTZAILEA
 Gurrutxaga-Gartzia  14-16  Arteaga-Nazabal  
 Artola-Elosegi-Galarraga 9-16  Aburuza-Barriola
 Urruzola-Gorriti  16-7  Telleria-Ipentza
 Astibia-Aizpuru  16-7  Fernandez-Ardanaz
 Lanzeta-Iraola  16-4  Etxetxipia-Maritxalar-Castro
   ALBIZTUR  Maiatzak 3, ostirala, 18:30 
 Aldalur-Arandia  16-12  Martin-Saizar-Artola
 Setien-Gonzalez  16-3  Malkorra-Arsuaga-Goikoetxea
 Zubillaga-Saizar  16-1  Estevez-Labaka
 Dieguez-Albizu  4-16  Sagarna-Kamio
 Otaño-Gurrutxaga  16-10  Mujika-Altuna
  IRURA Maiatzak 4, larunbata, 10:00
 Mintegi-Acosta

16-13

 Irastorza-Agirre
     
 Agirrezabala-Irazusta 4-16  Telletxea-Zabala
 Arruti-Val-Roteta  12-16  Aierdi-Hermida-Ibarbia
 Saralegi-Saralegi     15-16   Ruiz-Eizagirre                      
 2. JARDUNALDIA  VILLABONA Maiatzak 10, ostirala, 17:30 LAGUNTZAILEA
 Goenaga-Aranzabe 14-16  Gibelalde-Paulino-Artola  
 Gurrutxaga-Gartzia 16-6  Aburuza-Barriola
 Urruzola-Gorriti  16-0  Fernandez-Ardanaz
 Astibia-Aizpuru 16-15  Telleria-Ipentza
   ALBIZTUR Maiatzak 10, ostirala, 18:30 
 Ezeiza-Juantorena 4-16  Herrero-Iturrioz-Garmendia
 Landabera-Otegi 5-16  Ezkioaga-Iruretagoiena
 Aldalur-Arandia  16-3  Malkorra-Arsuaga-Goikoetxea
 Setien-Gonzalez  3-16  Martin-Saizar
 Zubillaga-Saizar 16-8  Sagarna-Kamio
  ANOETA Maiatzak 11, larunbata, 10:00
 Otegi-Erro 8-16  Xabala-Aranbarri
     
 Aperribai-Esnaola  16-13  Irastorza-Agirre
 Agirrezabala-Irazusta 10-16  Aierdi-Hermida-Ibarbia
 Arruti-Val-Roteta  16-15  Telletxea-Zabala
3. JARDUNALDIA  VILLABONA  Maiatzak 17, ostirala, 17:30 LAGUNTZAILEA
 Lanzeta-Iraola 16-3  Gibelalde-Paulino-Artola  
 Goenaga-Aranzabe 16-4  Etxetxipia-Maritxalar-Castro
 Gurrutxaga-Gartzia  16-2  Artola-Elosegi-Galarraga
 Aburuza-Barriola  4-16  Arteaga-Nazabal
 Urruzola-Gorriti  16-14  Astibia-Aizpuru
   ALBIZTUR  Maiatzak 17, ostirala, 18:30
 Dieguez-Albizu  16-13  Estevez-Labaka
 Otaño-Gurrutxaga 16-11  Herrero-Iturrioz-Garmendia
 Ezeiza-Juantorena  13-16  Mujika-Altuna
 Aizpurua-Gaztañaga 2-16  Ezkioaga-Iruretagoiena
 Aldalur-Arandia 16-8  Setien-Gonzalez
   ANOETA Maiatzak 18, larunbata, 10:00
 Saralegi-Saralegi  16-2  Xabala-Aranbarri
 Otegi-Erro 12-16  Ruiz-Eizagirre
 Mintegi-Acosta  16-8  Aperribai-Esnaola
     
 Agirrezabala-Irazusta  14-16  Arruti-Val-Roteta
4. JARDUNALDIA       VILLABONA Maiatzak 24, ostirala, 17:30 LAGUNTZAILEA
 Fernandez-Ardanaz  16-0  Telleria-Ipentza  
 Lanzeta-Iraola  16-3  Goenzaga-Aranzabe
 Gibelalde-Paulino-Artola 16-15  Etxetxipia-Maritxalar-Castro
 Artola-Elosegi-Galarraga  0-16  Arteaga-Nazabal
  ALBIZTUR Maiatzak 24, ostirala, 18:30 
 Malkorra-Arsuaga-Goikoetxea  8-16  Martin-Saizar
 Zubillaga-Saizar 16-1  Dieguez-Albizu
 Sagarna-Kamio  16-15  Estevez-Labaka
 Otaño-Gurrutxaga 16-6  Ezeiza-Juantorena
 Herrero-Iturrioz-Garmendia  16-10  Mujika-Altuna
 Aizpurua-Gaztañaga 16-15 Landabera-Otegi                 
   ANOETA Maiatzak 25, larunbata, 10:00
 Aierdi-Hermida-Ibarbia  8-16  Telletxea-Zabala
 Saralegi-Saralegi  16-1  Otegi-Erro
 Xabala-Aranbarri  8-16  Telletxea-Zabala

 

         

AURRETIKOA
ALBIZTUR Maiatzak 28, asteartea, 19:00
Herrero-Iturrioz-Garmendia  16-0  Aizpurua-Gaztañaga
 Gurrutxaga-Gartzia 2-16  Saralegi-Saralegi
 Astibia-Aizpuru  12-16  Arruti-Val-Roteta
 Gibelalde-Paulino-Artola  1-16  Aperribai-Esnaola
FINAL ZORTZIRENAK
ALBIZTUR Maiatzak 31, ostirala, 18:30
 Aldalur-Arandia 12-16  Aperribai-Esnaola
 Zubillaga-Saizar  11-16  Arruti-Val-Roteta
 Otaño-Gurrutxaga  2-16  Saralegi-Saralegi
 Arteaga-Nazabal  16-12  Herrero-Iturrioz-Garmendia
  IRURA Ekainak 1, larunbata, 10:00
 Urruzola-Gorriti 16-2  Sagarna-Kamio
 Lanzeta-Iraola 16-1  Martin-Saizar
 Mintegi-Acosta  16-11  Ezkioaga-Iruretagoiena
 Telletxea-Zabala  8-16  Ruiz-Eizagirre
 FINAL LAURDENAK  ADUNA Ekainak 7, ostirala, 18:00
 Aperribai-Esnaola 9-16  Ruiz-Eizagirre
 Arruti-Val-Roteta  0-16  Mintegi-Acosta
 Saralegi-Saralegi  9-16  Lanzeta-Iraola
 Arteaga-Nazabal 16-14  Urruzola-Gorriti
FINALERDIAK  ALBIZTUR Ekainak 14, ostirala, 18:00  
 Ruiz-Eizagirre  16-14  Arteaga-Nazabal
 Mintegi-Acosta 2-16  Lanzeta-Iraola
     
FINALA  BERASTEGI Ekainak 29, larunbata, 10:00
 Ruiz-Eizagirre 7-16  Lanzeta-Iraola
     

            

               

Erlazionatuak

Albiste hau ATARIKIDEei esker argitaratu dezakegu. Haiei esker Tolosaldeko albisteak libre, euskaraz eta kalitatez irakurtzen dituzu. Horrela izaten jarraitzeko eman babesa Tolosaldeko Atariari eta ZU ERE IZAN ZAITEZ ATARIKIDE.

BATAK BESTEA DAKAR


EGIN ATARIKIDE!