Benjaminak A

Egutegiak, emaitzak eta sailkapenak:

Ligaxketako sailkapenak eta emaitzak

A multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Domintxin-Bercianos-Lasarte (Berastegi) 3 1 2 26 34 1
Garcia-Estevez (Amezketa) 4 3 1 55 33 3
Goitia-Arsuaga-Elduaien (Altzo) 4 2 2 49 48 2
Aizpuru-Etxeberria (Albiztur) 3 0 3 14 48  0

 

B multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Gonzalez-Zufiria (Villabona) 6 6 0 96 55 6
Gorostidi-Galarza(Amezketa) 4 2 2 50 45 2
Lertxundi-Urdapilleta (Tolosa) 3 0 3 12 48 0
Zuriarrain-Lasa (Berastegi) 3 1 2 34 33 1

 

C multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Altuna-Arandia (Tolosa) 4 3 1 50 29 3
Iglesias-Aristondo (Ibarra) 3 0 3 11 48 0
Ormaetxea-Urkola-Elola (Aduna) 5 3 2 60 60 3
Dieguez-Garmendia(Villabona) 3 1 2 34 33 1

 

D multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Artola-Freitas Dos Santos (Tolosa) 4 3 1 56 31 3
Zaldua-Etxetxipia-Lasa(Ibarra) 3 1 2 21 45 1
Karrera-Artola-Belaunzaran (Berrobi) 4 1 3 48 52 1
Ariño-Altuna (Villabona) 3 1 2 34 47 1

 

E multzoa Jokatuak  

Irabaziak  

Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Iparragirre-Tejeria (Aduna) 5 4 1 74 49 4
Rementeria-Irastorza (Ikaztegieta) 3 0 3 17 48 0
Aranburu-Azurmendi (Asteasu) 3 1 2 35 42 1
Galarraga-Gurrutxaga (Villabona) 4 2 2 55 45 2

 

F multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Argote-Del Rio (Tolosa) 3 0 3 24 48 0
Garaikoetxea-Otegi (Alegia) 6 4 2 86 63 4
Iraola-Navarro (Aduna) 4 3 1 59 33 3
Arruabarrena-Altuna (Villabona) 3 1 2  22 23  1

 

G multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Sanchez-Alijostes (Anoeta) 6 4 2 83 54 4
Leo-Zubillaga (Alegia) 3 0 3 21 48 0
Zubillaga-Tejeria (Aduna) 3 1 2 29 45 1
Vidaurreta-Lacarra (Villabona) 6 5 1 84 57 5

 

H multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Gabarain-Rehecho (Ibarra) 4 2 2 22 51 2
Aseginozala-Aldaz-Martinez (Anoeta) 3 1 2 34 44 1
Urkola-Iraola (Villabona) 3 0 3 30 48 0
Lacarra-Erro (Villabona) 4 3 1 58 36 3

 

I multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Aranalde-Navas-Baleztena (Ibarra) 3 1 2 28 40 1
Tolosa-Yurrita (Anoeta) 4 2 2 52 44 2
Aizpurua-Odriozabala (Villabona) 6 5 1 88 63 5
Maioz-Maioz (Asteasu) 3 0 3 21 48 0

 

J multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Goñi-Karrera (Amezketa) 4 2 2 52 45 2
Otaegi-Mayoz(Villabona) 6 6 0 96 33 6
Sarasola-Agirre (Tolosa) 2 0 2 7 32 0

 

K multzoa Jokatuak   Irabaziak   Galduak   Tantoak alde   Tantoak aurka   Puntuak  
Larrarte-Garmendia (Villabona) 5  4  1  69  53 4
Garmendia-Hernandez (Berastegi) 3  1 2  37 44  1
Urbieta-Azkarate (Tolosa)  2 0  2 22 32  0

 

  

         

 1. JARDUNALDIA         BERASTEGI     Maiatzak 3, ostirala, 18:30 LAGUNTZAILEA
 Sanchez-Alijostes  12-16  Vidaurreta-Lacarra     
 Leo-Zubillaga  13-16  Zubillaga-Tejeria
 Gabarain-Rehecho  3-16  Lacarra-Erro
 Aseginolaza-Aldaz-Martinez  16-12  Urkola-Iraola
 Aranalde-Navas-Baleztena 16-8  Maioz-Maioz
  ALKIZA Maiatzak 3, ostirala, 18:30  LAGUNTZAILEA
 Domintxin-Bercianos-Lasarte  16-2  Aizpuru-Etxeberria  
 Garcia-Estevez  16-11  Goitia-Arsuaga-Elduaien
 Gonzalez-Zufiria  16-10  Zuriarrain-Lasa
 Gorostidi-Galarza  16-5  Lertxundi-Urdapilleta
Altuna-Arandia  16-5  Dieguez-Garmendia
   ASTEASU  Maiatzak 4, larunbata, 16:15   LAGUNTZAILEA
 Larrarte-Garmendia  16-10  Urbieta-Azkarate  
 Otaegi-Mayoz 16-5  Sarasola-Agirre
  IBARRA Maiatzak 4, larunbata, 16:15   LAGUNTZAILEA
 Artola-Freitas Dos Santos  16-5  Ariño-Altuna  
 Zaldua-Etxetxipia-Lasa  4-16  Karrera-Artola-Belaunzaran
 Iparragirre-Tejeria 16-12  Galarraga-Gurrutxaga
 Rementeria-Irastorza 10-16  Aranburu-Azurmendi
 Argote-Del Rio 7-16  Arruabarrena-Altuna
 2. JARDUNALDIA BERASTEGI Maiatzak 10, ostirala, 18:30  LAGUNTZAILEA
 Tolosa-Yurrita  10-16  Aizpurua-Odriozabala  
 Sanchez-Alijostes  16-6  Zubillaga-tejeria
 Gabarain-Rehecho 16-10  Urkola-Iraola
  ALKIZA Maiatzak 10, ostirala, 18:30   LAGUNTZAILEA
 Iglesias-Aristondo 7-16  Ormaetxea-Urkola-Elola  
 Domintxin-Bercianos-Lasarte  7-16  Goitia-Arsuaga-Elduaien
 Gonzalez-Zufiria  16-6  Lertxundi-Urdapilleta
 Gorostidi-Galarza  16-8  Zuriarrain-Lasa
   ASTEASU Maiatzak 11, larunbata, 16:15 LAGUNTZAILEA
 Garmendia-Hernandez  16-12  Urbieta-Azkarate  
 Goñi-Karrera  16-2  Sarasola-Agirre
  IBARRA Maiatzak 11, larunbata, 16:15 LAGUNTZAILEA
 Garaikoetxea-Otegi 9-16  Iraola-Navarro  
 Artola-Freitas Dos Santos 16-9  Karrera-Artola-Belaunzaran
 Iparragirre-Tejeria 16-9  Aranburu-Azurmendi
 Rementeria-Irastorza 3-16  Galarraga-Gurrutxaga
3. JARDUNALDIA  BERASTEGI Maiatzak 17, ostirala, 18:30 LAGUNTZAILEA
 Aranalde-Navas-Baleztena  6-16  Aizpurua-Odriozabala  
 Tolosa-Yurrita  16-6  Maioz-Maioz
 Sanchez-Alijostes 16-5  Leo-Zubillaga
 Zubillaga-Tejeria  7-16  Vidaurreta-Lacarra
 Aseginolaza-Aldaz-Martinez 9-16  Lacarra-Erro
   ALKIZA  Maiatzak 17, ostirala, 18:30 LAGUNTZAILEA
 Altuna-Arandia  16-5  Ormaetxea-Urkola-Elola  
 Iglesias-Aristondo 1-16  Dieguez-Garmendia
 Domintxin-Bercianos-Lasarte   3-16  Garcia-Estevez
 Goitia-Arsuaga-Elduaien  16-9  Aizpuru-Etxeberria
 Gonzalez-Zufiria  16-10  Gorostidi-Galarza
   ASTEASU Maiatzak 18, larunbata, 16:15 LAGUNTZAILEA
 Larrarte-Garmendia  16-13  Garmendia-Hernandez  
 Goñi-Karrera  5-16  Otaegi-Mayoz
  IBARRA Maiatzak 18, larunbata, 16:15 LAGUNTZAILEA
 Argote-Del Rio 5-16  Iraola-Navarro  
 Garaikoetxea-Otegi 16-3  Arruabarrena-Altuna
 Artola-Freitas Dos Santos  16-1  Zaldua-Etxetxipia-Lasa
 Karrera-Artola-Belaunzaran  15-16  Ariño-Altuna
 Iparragirre- Tejeria  16-5 Rementeria-Irastorza            
4. JARDUNALDIA BERASTEGI Maiatzak 24, ostirala, 18:30 LAGUNTZAILEA
 Urkola-Iraola  8-16  Lacarra-Erro  
 Aranalde-Navas-Baleztena  6-16  Tolosa-Yurrita
 Aizpurua-Odriozabala  16-7  Maioz-Maioz
 Leo-Zubillaga  3-16  Vidaurreta-Lacarra
 Gabarain-Rehecho  16-9  Aseginolaza-Aldaz-Martinez
   ALKIZA Maiatzak 24, ostirala, 18:30  LAGUNTZAILEA
Lertxundi-Urdapilleta 1-16  Zuriarrain-Lasa  
 Altuna-Arandia  16-3  Iglesias-Aristondo
 Ormaetxea-Urkola-Elola  16-13  Dieguez-Garmendia
 Garcia-Estevez  16-3  Aizpuru-Etxeberria                
   IBARRA Maiatzak 25, larunbata, 16:15 LAGUNTZAILEA
 Aranburu- Azurmendi  10-16  Galarraga-Gurrutxaga  
 Argote- Del Rio  12-16  Garaikoetxea-Otegi
 Iraola-Navarro  16-3  Arruabarrena-Altuna
 Zaldua-Etxetxipia-Lasa 16-13  Ariño-Altuna

 

         

AURRETIAKOA BERASTEGI Maiatzak 28,asteartea, 19:00
 Larrarte-Garmendia  16-6  Gorostidi-Galarza  
 Garmendia-Hernandez 8-16  Ormaetxea-Urkola-Elola
 Otaegi-Mayoz 16-8  Karrera-Artola-Belaunzaran
AURRETIAKOA ALKIZA Maiatzak 28,asteartea, 19:00
 Goñi-Karrera  16-11  Galarraga-Gurrutxaga
 Garaikoetxea-Otegi  16-10  Tolosa-Yurrita
 Sanchez-Alijostes  16-3  Gabarain-Rehecho
FINAL ZORTZIRENAK
BERASTEGI Maiatzak 31, ostirala, 18:30
 Garcia-Estevez  7-16  Sanchez-Alijostes  
 Goitia-Arsuaga-Elduaien  6-16  Garaikoetxea-Otaegi
 Gonzalez-Zufiria  16-15  Goñi-Karrera
 Altuna-Arandia  2-16  Otaegi-Mayoz
     
  ALKIZA Maiatzak 31, ostirala, 18:30   
 Artola- Freitas Dos Santos  8-16  Larrarte-Garmendia
 Iparragirre-Tejeria  16-7  Ormaetxea-Urkola-Elola
 Iraola-Navarro 11-16  Aizpurua-Odriozabala
 Vidaurreta-Lacarra  16-10  Lacarra-Erro
FINAL LAURDENAK
 BERASTEGI Ekainak 7, ostirala, 18:30
 Sanchez-Alijostes  7-16  Vidaurreta-Lacarra  
 Garaikoetxea-Otaegi  13-16  Aizpurua-Odriozabala
 Gonzalez-Zufiria  16-10  Iparragirre-Tejeria
 Otaegi-Mayoz 16-5  Larrarte-Garmendia
     
FINALERDIAK
 BERASTEGI Ekainak 14, ostirala, 18:30  
 Vidaurreta-Lacarra  4-16  Gonzalez-Plaza  
 Aizpurua-Odriozabala  8-16  Otaegi-Mayoz
     
FINALA
 BERASTEGI Ekainak 29, larunbata, 10:00
 Gonzalez-Plaza  10-16  Otaegi-Mayoz
     
Erlazionatuak

Albiste hau ATARIKIDEei esker argitaratu dezakegu. Haiei esker Tolosaldeko albisteak libre, euskaraz eta kalitatez irakurtzen dituzu. Horrela izaten jarraitzeko eman babesa Tolosaldeko Atariari eta ZU ERE IZAN ZAITEZ ATARIKIDE.

BATAK BESTEA DAKAR


EGIN ATARIKIDE!