EMAITZAK ETA SAILKAPENAK
ARETO FUTBOLA
Bigarren B Maila
28. jardunaldia
Xota-Lauburu Ibarra 3-3
Sailkapena
1. Colo Colo 65p
2. Zierbena 63p
3. Debabarrena 57p
9. Lauburu Ibarra 36p
11. Santurtzi 33p
16. Agoncillo 9p
Hurrengo jardunaldia
Lauburu Ibarra-Santurtzi
Hirugarren Maila
24. jardunaldia
Laskorain-Egintza 6-3
Sailkapena
1. Laskorain 52p
2. Goierri 42p
3. Durango 40p
6. Egintza 30p
12. Tolosala Hirukide 9p
13. Alkideba 1p
Hurrengo jardunaldia
Int. Gipuzkoa-Laskorain
Santurtzi-Tolosala
Egintza-Bilbo
FUTBOLA
Euskal Liga
25. jardunaldia.
Tolosa CF-Bizkerre 0-0
Sailkapena
1. Eibar 59p
2. Leioako Emakumeak 56p
3. Gasteizko Neskak 53p
12. Berrio Otxoa 25p
13. Tolosa CF 22p
14. Lantaron 3p
Hurrengo jardunaldia
Eibar-Tolosa CF
Erregional Ohorezko Maila
29. jardunaldia
Usurbil-Tolosa CF 1-0
Sailkapena
1. Aurrera 67p
2. Aretxabaleta 59p
3. Tolosa CF 52p
4. Hernani 50p
13. Ostadar 35p
18. Antzuola 22p
Hurrengo jardunaldia
Tolosa CF-Ostadar
Erregional Preferentea
2. multzoa, 27. jardunaldia
Tolosa CF-Anaitasuna 4-2
Sailkapena
1. Getariako 66p
2. Mutriku 54p
3. Mondragon 49p
6. Tolosa CF 37p
Hurrengo jardunaldia
Urola-Tolosa CF
Lehen Erregionala
Igoera fasea, 14. jardunaldia
Ordizia-Billabona 2-3
Iluari-Intxurre 3-0
Sailkapena
1. Roteta 30p
2. Martutene 27p
3. Urkomendi 23p
8. Intxurre 16p
9. Billabona 14p
10. Iluari 14p
Hurrengo jardunaldia
Intxurre-Urkomendi
Billabona-Iluari
ESKUBALOIA
Lehen Maila, C Taldea
28. jardunaldia
Arrasate 22
Tolosa Eskubaloia 29
Sailkapena
1. Eibar 50p
2. Anaitasuna 49p
3. Tolosa Eskubaloia 44p
4. Arrasate 40p
11. Trapagaran 22p
16. Urdaneta 7p
Hurrengo jardunaldia
Tolosa Eskubaloia-Trapagaran
SASKIBALOIA
EBA liga
23. jardunaldia
TAKE-Ardoi 80-73
Sailkapena
1. Easo 18-5
2. Ardoi 16-7
3. La Gallofa 15-8
5. Take 13-10
7. Valladolid 12-11
14. Askartza 6-17
Hurrengo jardunaldia
Valladolid-TAKE
PILOTA
BEOTIBARKO JAIALDIA
Buruz buruko txapelketarako aurrekanporaketa
Jaunarena 22
Altuna III 11
Jaialdiko beste bi partida:
Irujo-Irusta 22
Xala-Merino 16
Apezetxea-Cecilio 13
Irribarria-Larrinaga 22